فرماندار یزد به عنوان رییس ستاد مقابله با کرونا در شهرستان یزد در هفته گذشته در راه اندازی هر چه بیشتر طرح محله محور مقابله با کرونا در شهرستان یزد همچنین بازدید و بررسی وضعیت ورود و خروج از شهرستان یزد اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد از درمانگاه تخصصی خیری امام حسین (ع) گردفرامرز در شاهدیه بازدید کرد.
وی با حضور در بخش های مختلف درمانگاه تخصصی خیری امام حسین (ع) گردفرامرز ضمن عیادت از بیماران از فعالیتها وتلاشهای ارزنده وخستگی ناپذیر پزشکان و کادر درمانی قدردانی کرد.
به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، فرماندار یزد از مبادی ورود وخروج شهر یزد بازدید کرد و از آخرین وضعیت ورودی و خروجی های شهر یزد و شیوه کنترل خودروها بازدید کرد و باعرض خداقوت به عوامل انتظامی و راهداری مستقر درایستگاه های پل غدیر و میدان مدرسی از آنها تشکر و قدردانی کرد.
همچنین گفتنی است: آغاز اجرای طرح محله محور مقابله با کرونا در حوزه نهم شهر حمیدیا با حضور فرماندار یزد رقم خورد.
فرماندار یزد در راستای آغاز اجرای طرح محله محور مقابله با کرونا در ستاد مردمی امدادگران و حافظان سلامت بسیج مساجد(محله محور) مسجد صاحب الزمان(عج) پایگاه شهید هاشمی نژاد حضور یافت.
رئیس ستاد مبارزه با کرونا شهرستان یزد در ادامه ضمن ابراز خرسندی از سیر نزولی آمار بستری و ورودی به بیمارستان ها ومبتلایان کرونا در شهرستان یزد طی هفته اخیر، هشدار داد که نباید این مسئله منجر به بی تفاوتی نسبت به اهمیت موضوع پیشگیری و مهار بیماری گردد چرا که عواقب کوچکترین بی تفاوتی و اهمال، موجی سهمگین تر از ابتلا و مرگ و میر در آینده ای نزدیک رقم میزند آنهم در حالیکه هرچه جلوتر میرویم اعمال محدودیت ها بسیار سخت تر و شرایط حاکم بر جامعه حساس تر می شود.
وی در ادامه با تأکید بر لزوم محله محوری جهت جلوگیری از هجوم موج بعدی همه گیری کروناو بالا بردن سطح آگاهی خانواده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار