موسسه فرهنگی و خیریه راه ایمان، هم موسسهٔ خیریه است و هم مجموعه ای است که در زمینهٔ برنامه های فرهنگی فعالیت دارد و⁣ تحت اشراف مرجع بزرگ جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی سیستانی است.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزار موج، اواخر مردادماه بود که فراخوان سوگواره ای با مدیریت مجید مجیدی با عنوان « سوگ در خانه » و با هدف ترویج فرهنگ عزاداری حسینی ،  برگزاری شعائر حسینی و رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا و ارج نهادن به دستورات مراجع عظام به برگزاری روضه های خانگی منتشر شد.
بر اساس آنچه که در فراخوان اعلام شده بود، سازمان جوانان راه ایمان به عنوان دبیرخانه سوگواره انتخاب شده است و موضوع این سوگواره، تهیه فیلم کوتاه ۱ تا ۳ دقیقه ای با محوریت عزاداری در خانه ها با حضور اعضای خانواده اعلام شده بود و مجید مجیدی، رضا میرکریمی ، نرگس آبیار هم هیئت داوران این رویداد را تشکیل می دهند.
جوایز اعلام شده برای این مسابقه عبارتند از: ۵ سکه بهار آزادی برای نفر اول، ۳ سکه بهار آزادی به نفر دوم، ۲ سکه بهار آزادی برای نفر سوم و نفرات چهارم تا دهم هم هرکدام ۱ سکه بهار آزادی دریافت خواهند کرد. به نفر برگزیده آرای مردمی هم ۳ سکه بهار آزادی تعلق می گیرد.
برگزار کننده سوگواره سوگ در خانه کیست؟⁣
امروز که از مهلت ارسال آثار به این سوگواره نزدیک به سه هفته می گذرد، و آثار در مرحله انتخاب و داوری قرار گرفته اند، صفحه رسمی آن اطلاعاتی را درباره برگزار کننده (دبیرخانه) این سوگواره اطلاعاتی را منتشر کرده است.
این توضیحات به این شرح است:
« موسسه فرهنگی و خیریه راه ایمان ، هم موسسهٔ خیریه است و هم مجموعه ای است که در زمینهٔ برنامه های فرهنگی فعالیت دارد. ⁣⁣
این موسسه تحت اشراف مرجع بزرگ جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی سیستانی است. در ایام کرونا که مجالس عمومیِ تعظیم شعائر حسینی، مانند سال های قبل امکان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار