با آغاز ربیع الاول سریال های تلویزیون از صفربیست و یک به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان رونمایی کرد، اخبار جدیدی در مورد مهران مدیری منتشر شد و رامبد جوان قول بازگشت داد.

مرد مشتری دار هفته؛ مهران مدیری
به هرحال جای مهران مدیری همیشه در تلویزیون خالی است، او و حضورش در هر برنامه تلویزیونی عاملی است که مخاطبان بسیاری را به خود جلب می کند. بی تردید در برنامه دورهمی یکی از عوامل موثر در شبکه نسیم به لحاظ جذب و بازید و تردیدی نیست که او می تواند ناجی رسانه ملی در بسیاری از لحظات باشد. با توجه به اینکه این روزها اخبار مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی می چرخد و او برای سریالی در این شبکه وقت می گذارد. از سوی دیگر حضور در فیلم مسعود کیمیایی برنامه بعدی مدیری محسوب می شود اما در راهروهای جام جم خبر می رسد که او تصمیم دارد مسابقه ای را برای تلویزیون اجرا کند.
مثلث هفته؛ تیم نرگس آبیار
بعد از موفقیت های چشمگیر نرگس آبیار با زوج النازشاکردوست و هوتن شکیبا حالا او با مثلث جدیدی که تشکیل داده است به دنبال اتفاقات جدید دیگری است. نرگس آبیار تصمیم دارد برای فیلم ابلق مثلث بهرام رادان، الناز شاکردوست هوتن شکیبا را به میدان بیاورد. مسلما این انتخاب می توان جزو انتخاب های پرسروصدای تولیدات سینمایی سال جدید باشد.
نرگس آبیار با فیلم شبی که ماه کامل شددر چند جشنواره درخشید و الناز شاکردوست به واسطه بازی در فیلم آبیار صاحب سیمرغ شد البته هوتن شکیبا که با سریال سروش صحت بعد از سال ها فعالیت در تئاتر شناخته شد حالا با فیلم آبیار به افتخارات بیشمار دست پیدا کرده است. حالا باید دید این مثلث شکل گرفته چقدر می تواند موفق شود.
عافیت باشه هفته؛ رضا رشید پور
رضا رشیدپور که قرار است بمب را برای تلویزیون منفجر کند و اجرای مسابقه تلویزیونی را برعهده بگیرد این روزها آنونس برنامه عطسه را روی آنتن شبکه سه دارد. این برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار