معاون مالی ایران خودرو گفت: با تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده، وجوه واریزی مردم در طرح فروش فوق العاده به حساب این خودروساز واریز نمی شود و امکان برداشت از آن هم وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو، «سید مهدی جلالی»  گفت: با تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده، وجوه واریزی مردم در طرح فروش فوق العاده به حساب این خودروساز واریز نمی شود و امکان برداشت از آن هم وجود ندارد. نظر به اینکه این پول های واریزی در اختیار خودروساز قرار ندارد و بنابر محدودیت های قانونی که از طرف بانک های عامل مطرح شده، امکان تعلق گرفتن سود به وجوه واریزی متقاضیان وجود ندارد.
معاون مالی ایران خودرو با بیان این مطلب که در طرح فروش فوق العاده متقاضی باید ۵۰ درصد قیمت خودرو را بپردازد، خاطرنشان کرد: مبالغ متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو به حساب سه بانک ملت، تجارت و صادرات واریز می شود.
جلالی تاکید کرد: بعد از اعلام نتایج قرعه کشی کل مبلغ ۱۵ هزار نفر پذیرفته شده در طرح فروش فوق العاده به حساب ایران خودرو واریز خواهد شد.
معاون مالی ایران خودرو تصریح کرد: یک هفته بعد از انتخاب مشتریان نهایی در قرعه کشی پول سایرین (غیرپذیرفته شدگان) از طریق شماره شبای آنان مسترد می شود.
وی در ارتباط با محدودیت های در نظر گرفته شده در طرح فروش فوق العاده این دوره افزود: در چارچوب های منطقی در نظر گرفته شده مداخله واسطه ها در بازار به کمترین حد ممکن کاهش می یابد و باید خودرو به دست مشتری واقعی برسد./
پایان پیام/ 50

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری