قم- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه، به یک هزار و ۵۰۰ نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی این استان، وام قرض الحسنه پرداخت شده است.

علی اصغر دادخواه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان این که مبلغ وام قرض الحسنه ۵۰ میلیون ریالی بوده است، افزود: تعداد دریافت کنندگان وام نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۶۰ درصد رشد داشت.
وی اضافه کرد: سال گذشته به۴۵۰ نفر تسهیلات ۲۰ میلیون ریالی پرداخت شده بود.
به گفته وی، تا پایان امسال به ۵۰۰ نفر دیگر نیز تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی پرداخت خواهد شد.
دادخواه بیان کرد: در حال حاضر ۵۴ هزار و ۱۰۱ بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی در استان قم هستند که ماهانه رقمی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان به آن ها پرداخت می شود.
وی با بیان این که ارائه شماره حساب بانکی مستمری بگیران تامین اجتماعی غیرحضوری شده است، افزود: در راستای کاهش مراجعه های غیرضروری، افزایش رضایتمندی مخاطبان و همکاران و توسعه خدمات غیرحضوری به مستمری بگیران، امکان ارائه شماره حساب بانکی توسط مستمری بگیران، در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس eservices.tamin.ir ایجاد شده است.
وی اضافه کرد: مستمری بگیران می توانند با ورود به سامانه مذکور با کد کاربری و رمز عبور مختص خودشان و از طریق منوی مستمری بگیران، گزینه «اعلام شماره حساب بانکی ویژه مستمری بگیران»، نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال آن برای شعبه محل دریافت مستمری اقدام نمایند.
مدیرکل تامین اجتماعی قم خاطرنشان کرد: ثبت شماره حساب بانکی توسط مستمری بگیر در سامانه و پذیرش یا عدم پذیرش آن توسط شعب سازمان تامین اجتماعی، از طریق ارسال پیامک به آن ها اطلاع رسانی خواهد شد.
وی با تاکید بر این که سامانه متمرکز مستمری ها، بستر ارائه خدمات غیرحضوری به مستمری بگیران را فراهم کرد، یادآور شد: در حال حاضر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار