وقتی وارد خانه مارال شدیم مثل همیشه از ما استقبال کرد. من و احسان دست و پای دو زن جوان را بستیم. آن ها سعی کردند مقاومت کنند، اما زورشان به ما نرسید؛ وقتی دست و پایشان را بستیم آن ها خیلی جیغ و داد کردند. از ترس اینکه مبادا همسایه ها متوجه شدند گلویشان را بریدیم. ما همه خانه را گشتیم، اما هیچ چیزی پیدا نکردیم. من می دانستم مارال مقدار زیادی پول و طلا دارد، اما پیدا نکردیم و نفهمیدم آن ها را کجا مخفی کرده اند.

پسر نوجوانی که در پی رابطه با زنی به خانه او رفته و با همدستی دوستش مرتکب به دو فقره قتل شده است، به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.
به گزارش شرق، مأموران کلانتری ابوذر یک سال قبل در جریان قتل دو زن جوان در خانه شان قرار گرفتند. همسایه ها به مأموران گفتند این دو زن جوان تنها زندگی می کردند و رفت و آمد زیادی داشتند، اما نمی دانند چه کسی آن ها را کشته است.
بررسی صحنه جرم نشان داد این دو زن به دست یک آشنا به قتل رسیده اند؛ چرا که قاتل به زور وارد خانه نشده بود. البته اثاثیه به هم ریخته و دست و پای مقتولان بسته شده و دو زن به طرز فجیعی به قتل رسیده و گلویشان بریده شده بود. اجساد به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات مأموران ادامه پیدا کرد.
یکی از همسایه ها به مأموران گفت: من یک روز قبل صدای مشاجره و فریاد از خانه این دو زن جوان شنیدم، اما از آنجایی که آن ها رفت و آمد زیادی داشتند و با افراد مختلفی در ارتباط بودند، فکر نمی کردم این مسئله خیلی جدی باشد و فکر کردم بحثی درگرفته و تمام می شود. این دو زن خیلی خوش برخورد بودند با اینکه رفت و آمد زیادی داشتند، اما برای همسایه ها ایجاد مزاحمت نمی کردند و اگر مسئله ای پیش می آمد خیلی زود با عذرخواهی آن را فیصله می دادند.
بررسی های تلفن همراه دو زن نشان داد که آن ها روابط نامشروع متعددی داشتند و با مردان زیادی در ارتباط بودند. بازپرس پرونده دستور داد تا آخرین تماس های دو زن که مریلا و مارال نام داشتند، مورد بررسی قرار بگیرد. در پرینت تماس آن ها مأموران به نام فردی به نام کیوان برخوردند. بعد از کیوان تماس های دیگر از سوی مارال جواب داده نشده بود. به این ترتیب کیوان به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار