اخبـــار

روزنامه ایران شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱:۷

پیروزی ساحلی بازان مقابل روسیه
بازی های فوتبال ساحلی جام بین قاره ای 2019 در امارات در حال برگزاری است و تیم ملی چهارشنبه شب مصر را با نتیجه 5 بر 3 شکست داد. ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان پنجشنبه در آخرین بازی مرحله گروهی به مصاف روسیه رفتند که این بازی در وقت های قانونی 3 - 3 شد و ملی پوشان کشورمان در ضربات پنالتی 6 بر 5 روسیه را شکست دادند و به عنوان سرگروه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. تیم ملی دیروز (جمعه) در مرحله نیمه نهایی به مصاف امارات رفت. در جریان دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل روسیه، امیرحسین اکبری با دررفتگی کتف دست روبه رو شد و به همین دلیل ادامه مسابقات را از دست داد.
۲ سهمیه پارالمپیک توسط دوومیدانی کاران نابینا و کم بینا
مسابقات دوومیدانی جهان در امارات در حال برگزاری است و در پرتاب وزنه، مهدی اولاد قهرمان شد و نورمحمد آرخی در رده چهارم قرار گرفت. گفتنی است هر دو مجوز حضور در پارالمپیک توکیو را بدست آوردند.
پرسپولیس دربی جوانان را برد
 دیروز در چارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال جوانان، تیم های استقلال و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که این دربی را سرخ ها با حساب 0-2 فتح کردند. آبی ها دیدار رفت را با همین نتیجه از رقیب قدیمی شان برده بودند ولی دیروز پرسپولیس با گل های کسری فرمانی و امیرحسین نوری در نیمه دوم، 3 امتیاز مسابقه را کسب کرد. گفتنی است، کسری فرمانی گلزن اول پرسپولیس در اواخر این دیدار با گرفتن کارت قرمز از سوی داور، از بازی اخراج شد.
ملی پوش اسنوکر با حریف رژیم صهیونیستی مسابقه نداد
رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان که از 7 آبان به میزبانی ترکیه آغاز شد، امروز 18 آبان به پایان می رسد. در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار