تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات مناطق آزاد

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۳:۳
تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات مناطق آزاد
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: گارگروهی ویژه برای بررسی و حل مشکلات اقتصادی مناطق آزاد تشکیل می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، پس از نشست با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جزیره کیش گفت: کارگروهی برای حل برخی مشکلات مناطق آزاد از جمله منطقه آزاد کیش تاسیس می شود و بزودی فعالیت خود را آغاز می کند.
نوبخت در ادامه افزود: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی طبق قوانین مناطق آزاد در این مناطق سرمایه گذاری کرده اما اکنون به جهت شرایط ویژه و تحریمی، بخشنامه ها و دستورالعمل های جدیدی به این مناطق ابلاغ می شود که با قوانین اصلی مناطق آزاد متفاوت است و آثار برخی از این بخشنامه ها و دستور العمل ها در روند فعالیت مناطق آزاد خلل هایی ایجاد کرده که در صورت لزوم برخی از این بخشنامه ها اصلاح شود تا فعالان اقتصادی بتوانند به فعالیت خود در این مناطق ادامه دهند. وی شرایط تحریم و محدودیت منابع ارزی را مهمترین عوامل بازدارنده در این خصوص عنوان کرد.
معاون رئیس جمهوری با اشاره به سیاست های اقتصادی مقاومتی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سیاست های اقتصادی مقاومتی بر استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد و توسعه صادرات تاکید دارند و ...

[ مشاهده متن کامل تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات مناطق آزاد واحد مرکزی خبر ]