فرمانده کل سپاه گفت: اینکه آمریکایی ها می گویند می خواهند به ملت ایران در این شرایط کمک کنند ، چیزی جز عوام فریبی نیست.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، در حاشیه بازدید از رزمایش دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه و در جمع خبرنگاران در واکنش به ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر کمک به ملت ایران گفت: اینکه آمریکایی ها می گویند، می خواهند به ملت ایران در این شرایط کمک کند، چیزی جز عوام فریبی نیست. آن ها خودشان گرفتار شیوع این ویروس شده اند و زیرساخت های بهداشتی آن ها قادر نیست که در مقابله با این پدیده از مردم آمریکا محافظت کند. اگر ملت آمریکا نیاز به کمک دارند ما می توانیم به آن ها کمک کنیم ولی نیازی به کمک آن ها نداریم.
سردار سلامی ادامه داد: خصوصیتی که آمریکایی ها نسبت به ملت ایران دارند، دشمنی است. آن ها هیچ گاه خواهان مردم نبودند و رئیس جمهور آمریکا ملت ایران را تروریست خطاب کرد. ملت ما را تحت فشار و تحریم اقتصادی قرار دادند تا مردم دچار مشکلات معیشتی شوند اما خوشبختانه در این مسیر نیز با لطف خدا ناموفق بودند.
وی با اشاره به اقدامات سپاه در مقابله با بیماری کرونا عنوان کرد: مجموعه بیمارستان های سیار نیروی زمینی سپاه و همین طور نیروی دریایی سپاه، تمام تجهیزات یک بیمارستان کامل و ثابت را در اختیار دارد. این بیمارستان ها قابلیت گسترش را داشته و این ویژگی را دارد که می توان به راحتی آن ها را به کانون های آلودگی بیماری انتقال داد.
فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به برپایی 10 بیمارستان سیار و صحرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق آلوده در استان های مختلف کشور گفت: ما از ابتدای گسترش ویروس کرونا در کشور پای کار آمده ایم. این قابلیت و ظرفیت وجود دارد که تعداد بیمارستان های سیار و صحرایی خود را در صورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار