تهران- ایرنا- برگزیدگان چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد معرفی شدند.

آیین اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم رشد با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، حسن ملکی معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش استان تهران، سعید بدیعی دبیر ادوار جشنواره، مهدی سالم مدیر شبکه امید سیمای جمهوری اسلامی ایران، مسعود فیاضی مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی، محمدمهدی کاظمی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی سازمان پژوهش، مهری فخری مدیر کل توسعه فنی یونسکو در تهران، ارشاد استعدادی مدیرکل حوزه ریاست سازمان پژوهش، علی باقرزاده مدیر کل حوزه وزارت وزارت آموزش و پرورش، محسن چینی فروشان دبیر ادوار جشنواره برگزار شد.
در ابتدای این مراسم وحید گلستان دبیر جشنواره فیلم رشد گفت: آیین اختتامیه چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد با حضور برگزارکنندگان، هیئت داوران، مسئولین آموزش و پرورش، فیلم سازان و جمعی از علاقه مندان برگزار شد.
گلستان عنوان کرد: هفته اول از سفر شش ماهه جشنواره چهل و نهم به پایان خود نزدیک شد اما این مراسم با اهدا جوایز به پایان نمی رسد و سفر خود را در تمام نقاط ایران ادامه می دهد. در این دوره سازمان پژوهش و برنامه ریزی نگاهی توسعه محور به جشنواره داشت و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده اتفاقات خوبی را در دوره های آینده شاهد خواهیم بود.
وی ادامه داد: امسال برای اولین بار کارگروه طراحی آموزشی در جشنواره تعریف شد. جشنواره زمانی به جایگاه واقعی خود می رسد که شبیه خودش باشد و نیازی به خصلت های دیگر جشنواره ها ندارد چراکه خود جشنواره ای تخصصی و منحصربه فرد دردنیا است. این رویداد در تلاش است تا ظرفیت های فیلم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار