تیم فوتبال علم و ادب تبریز در آخرین دیدار از هفته نوزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور با نتیجه یک بر صفر تیم فجر سپاسی شیراز را شکست داد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، تیم های علم و ادب و فجر سپاسی شیراز در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور از ساعت 14 امروز در ورزشگاه شهید توانا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر تیم میزبان به پایان رسید.
این بازی قرار بود روز گذشته برگزار شود اما به دلیل بارش برف و شرایط نامساعد جوی لغو شده بود. با توجه به شرایط جوی امروز هم علم و ادب آمادگی بیشتری نسبت به مهمانش داشت و توانست در دقیقه 23 گل اول بازی را توسط سیامک رضایی به ثمر برساند. این نیمه در نهایت با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید.
در نیمه دوم علم و ادب به دنبال افزایش اختلاف گل و فجر سپاسی به دنبال برگشت به بازی بود اما موقعیت های دو تیم ثمری نداشت تا این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.
لغو دیدار علم و ادب و فجر سپاسی به خاطر بارش برف و شرایط نامساعد جوی + عکس
تبریز| محرومیت 4 ساله برای بازیکن علم و ادب/ قعرنشین لیگ یک مدافع دوپینگی خود را از دست داد
تساوی خانگی علم و ادب شهرداری تبریز مقابل آلومینیوم اراک در دیداری پرحاشیه
به گزارش تسنیم، حدود 200 نفر از هواداران علم و ادب با حضور در ورزشگاه شهید توانا از نزدیک شاهد این دیدار بودند. ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز با حضور در ورزشگاه از نزدیک این بازی را تماشا کرد.

سرخط اخبار