پژمان جمشیدی، بازیگر تلویزیون و سینما و بازیکن سابق پرسپولیس که در سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر در دو فیلم ایفای نقش کرده بود، شب گذشته (چهارشنبه ۶ فروردین)، مهمان برنامه «دورهمی» بود.

خبرآنلاین: پژمان جمشیدی، بازیگر تلویزیون و سینما و بازیکن سابق پرسپولیس که در سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر در دو فیلم ایفای نقش کرده بود، شب گذشته (چهارشنبه ۶ فروردین)، مهمان برنامه «دورهمی» بود.
ویژه برنامه نوروزی «دورهمی» شب گذشته (چهارشنبه ۶فروردین) میزبان پژمان جمشیدی، بازیگر سینما و بازیکن سابق پرسپولیس بود.
پژمان جمشیدی در ابتدای برنامه درباره فیلم هایی که به تازگی بازی کرده صحبت کرد و گفت: «اساسا این حرفه خیلی سنگین است. در این شش سالی که من وارد این عرصه شدم شاید تعداد روزهای خالی که داشتم و سر ضبط سریال یا فیلم یا تمرین تئاتر نرفتم روی هم رفته کمتر از سه ماه باشد. البته من در سال ۹۸ بسیار پرکار بودم و در این میان هم در سریال«زیرخاکی» بازی کردم و هم در تئاتر«فرانکشتاین»»
در ادامه این صحبت، مدیری رو به حضار گفت: «پژمان جمشیدی آدم بسیار خسیسی است. در دوران فوتبالش یک شلوارک ورزشی داشته که آنقدر آن را پوشیده تبدیل به شلوار شده.»
پژمان جمشیدی هم در پی رد خسیس بودنش گفت: «اولین بار است که چنین چیزی را می شنوم شاید پشت سرم این را می گویند. اما من به شدت این را تکذیب می کنم. من از نوجوانی فوتبال بازی می کردم و سخت پول در می آوردم، به همین دلیل شاید بیشتر قدرش را می دانم اما به هیچ عنوان خسیس نیستم.»
مجری برنامه هم در پاسخ خاطره ای را که از علی انصاریان درباره او شنیده بود اینطور تعریف کرد: «پژمان و علی انصاریان باشگاه انقلاب می رفتند و پژمان هر روز به بچه ها می گفته به من یادآوری کنید تا به این بچه ها(مامور خدمات باشگاه) انعام دهم، هر زمانی هم که دوستانش به او یادآوری می کردند می گفته الان فرصتش نیست باشد برای بعد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار