عبدالباری عطوان نوشت سخنان آیت الله خامنه ای مهم بود، زیرا تاکید کرد حمله به عین الاسد فقط یک سیلی و نه پاسخ به ترور قاسم سلیمانی بود

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، سردبیر روزنامه اینترنتی رأی الیوم، با اشاره به تلاش مزدوران آمریکا و رژیم صهیونیستی برای کم اهمیت جلوه دادن حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق، تاکید کرد آمریکا در رویارویی با محور مقاومت در منطقه شکست خواهد کرد. 
عبدالباری عطوان در تحلیل هفتگی خود که در پایگاه اینترنتی روزنامه رأی الیوم منتشر شد، گفت: سال ۲۰۲۰ یکی از خطرناکترین سال ها برای امت اسلامی است. ابتدای امسال وحشتناک بود. سخنرانی (آیت الله) علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب ایران را گوش کردم. زیرا ایران در کانون طوفان قرار دارد و اصلی ترین تحولات منطقه مربوط به آن است. شاهد حوادث بسیار بزرگی هستیم که احتمالا ایران محور این حوادث باشد. منطقه خلیج (فارس) هم محور اصلی این حوادث خواهد بود. 
سردبیر رأی الیوم افزود: سخنان (آیت الله) خامنه ای مهم بود، زیرا تاکید کرد حمله به عین الاسد، فقط یک سیلی و نه پاسخ به ترور قاسم سلیمانی بود. اسماعیل هنیه سه بار مردانه گفت: او (سرداز سلیمانی) شهید قدس بود. بله او شهید قدس بود. چرا نباید با ایران همکاری و بر وحدت اسلامی تاکید کنیم؟ چرا نباید دو جناح اسلام را متحد کنیم و یک امت واقعی تشکیل دهیم؟ (آیت الله) خامنه ای، کسانی را که به دنبال عادی سازی روابط با اسرائیل هستند، خطاب قرار داد.
وی ادامه داد: آن ها تصور می کنند اسرائیل حامی آن ها خواهد بود. به خدا سوگند اینطور نیست و اسرائیل توانایی حمایت از خودش را هم ندارد. به خدا سوگند، اسرائیل وحشت زده است. اسرائیل از بحران سیاسی، اقتصادی و نظامی رنج می برد. با شهادت یک نفر، راهبرد ها و اجرای برنامه ها تغییر نمی کند و تحت تاثیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.