فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه مالک تالار عروسی سقز اصلاً بازداشت نشده و متواری است، گفت: تلاش شبانه روزی پلیس برای شناسایی و دستگیری مالک تالار همچنان ادامه دارد.
سردار علی آزادی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با بیان اینکه مالک تالار عروسی سقز اصلاً بازداشت نشده و متواری است، اظهار داشت: تلاش شبانه روزی پلیس برای شناسایی و دستگیری مالک تالار همچنان ادامه دارد.
وی افزود: دستور بازداشت و حکم جلب مالک تالار عروسی «مانگه شه و» سقز صادر شده و هم اکنون تحت تعقیب قضایی و تمام امکانات و نیروهای انتظامی برای دستگیری آن فرد بسیج شده اند.
فرمانده انتظامی استان کردستان تصریح کرد: در صورت محرز شدن یا احتمال قصور در حادثه تالار عروسی سقز، با افراد خاطی و مسببان برابر قانون برخورد شود.
گفتنی است؛ در پی حادثه تلخ پنج شنبه شب تالار عروسی «مانگه شو»، یک روز بعد استاندار همراه با هیئتی به این شهر سفر کرد و پس از بازدید از مصدومان، از بازداشت مالک تالار عروسی و تشکیل گارگروهی برای پیگیری و بررسی حادثه تالار عروسی و نظارت بر وضعیت ایمنی واحدهای فعال شهرستان خبر داد در حالی که آن فرد اصلاً دستگیر نشده و اقدام آنان بیشتر تداعی کننده ضرب المثل معرف «نوش دارو بعد از مرگ سهراب» بود!

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار