۱۴ نمایش در سومین روز جشنواره کودک و نوجوان همدان به روی صحنه می رود

خبرگزاری تسنیم جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶
در سومین روز از بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ۱۴ اثر نمایشی به روی صحنه می رود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، در حالی که در روز نخست و دوم بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در مجموع 26 اثر نمایشی اجرا شده است، امروز، شنبه هجدهم آبان ماه، در سومین روز این جشنواره 14 اثر نمایشی در بخش های خردسال، کودک، نوجوان، بین الملل و خیابانی اجرا می شود.
نمایش "خاله سوسکه" به نویسندگی و کارگردانی امیر شیخ جبلی از اصفهان به مدت 55 دقیقه در بخش نمایش کودک در سالن اصلی مجتمع بوعلی و نمایش "شازده کوچولو" به کارگردانی ایرینا بویکو از یونان در بخش بین الملل به مدت 45 دقیقه در سالن پلاتو بوعلی در سانس های 10، 15 و 17:30 عصر و نمایش "کروکودیل" اثر دانیل گل از ایتالیا در بخش بین الملل به مدت 50 دقیقه در سه سانس 10:30، 15 و 17:30 به روی صحنه می روند.
بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک در همدان آغاز به کار کرد
تلاش برای ثبت ملی اجرای نخستین تئاتر کودک ایران در مرند
آقاعباسی : ایجاد رشته تئاتر کودک و نوجوان در دانشگاه ها از واجب ترین کارها است
" پرپرسیمرغ" به کارگردانی و نویسندگی رضا عبدالعلی زاده از تهران در بخش نوجوان و در سه سانس 10:30، 15 و 17:30 به مدت 55 دقیقه در سالن اصلی مجتمع شهید آوینی اجرا می شود.
سالن پلاتو این مجتمع نیز در سانس های 10:30، 15 و 17:30 میزبان هنرمندان نمایش 50 دقیقه ای" کچل کفترباز" اثر آزاده انصاری از تهران در بخش کودک است.
نمایش "عموی عجیب بزرگ کوچک من" به کارگردانی ناصر آویژه از تهران در بخش نوجوان به مدت 60 دقیقه در سه سانس 10:30 ، 15 و 17:30 در تالار فجر به روی صحنه می رود.
همچنین نمایش "به مرور زمان" نیز به نویسندگی حسن حاجت پور و کارگردانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار