ایسنا/سیستان و بلوچستان شهردار خاش گفت: در کنار اجرای عملیات ضد عفونی شهر با تلاش بی وقفه کارگران شهرداری کار ترمیم آسفالت معابر و حفاری های نوار گاز در نقاط مختلف این شهر آغاز شد.

عبدالمجید تمندانی در گفت و گو با ایسنا ضمن تشکر از همکاری و صبر و شکیبایی شهروندان در بارندگی های اخیر، بویژه خسارت و تخریب زیرسازی حفاری های گاز با حجم شدید بارش و تگرگ بیان کرد: با تلاش همکاران ما کار لکه گیری و ترمیم معابر، بویژه حفاری های گاز در راستای بهبود وضعیت خیابانهای سطح شهر و جلب رضایت شهروندان در حال انجام است.
وی ادامه داد: خدمات رسانی بهینه و کسب رضایتمندی شهروندان از اولویت های شهرداری خاش برای بهبود چهره عمومی شهر می باشد.
تمندانی افزود: مرحله جدید عملیات لکه گیری و ترمیم معابر شهر خاش با اتمام بارندگی آغاز شده و پس از بارش اخیر با توجه به حجم بالای آب خسارت شدیدی به تاسیسات و زیرساخت های شهری در خاش وارد شد که شهرداری ترمیم حفاری گاز را در مرکز و محلات مختلف شهر خاش آغاز کرده است.
وی با تاکید بر تاثیرگذاری رعایت استانداردها و کیفیت در پروژ های شهری در ایجاد شهری زیبا، اظهار داشت: با توجه به هدایت آب های سطحی و آب بارندگی در بارش های آینده، اجرای عملیات جدول گذاری در معابر سطح شهر با جدیت و فوریت در حال انجام می باشد و شهرداری خاش با تلاش مستمر و با همیاری شورای اسلامی شهر، با استفاده از تمامی امکانات موجود و با به کار گیری تمامی نیروهای خود سعی در جلب رضایت همشهریان دارد.
تمندانی ترمیم حفاری و جدول گذاری معابر در محلات را از مطالبات جدی شهروندان از شهرداری برشمرد و از شهروندان در بارش پیش رو خواست در صورت بروز مشکل در حفاریها جهت خدمات دهی با شماره ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند.
وی با اشاره به برنامه های شهرداری خاش در نوروز امسال و شرایط خاص با شیوع ویروس کرونا گفت: شهرداری خاش جهت مقابله با این ویروس بی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار