مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: در اکثر محورهای مواصلاتی استان شاهد بارش برف و باران هستیم.
به گزارش ایلنا، کلیم الله وثوقی در بازدید از عملیات برف روبی محور نیر سراب افزود: درحال حاضر شاهد بارش برف در محورهای خلخال اسالم، خلخال فیروزآباد، رضی گرمی و اردبیل سرچم و بارش باران در محورهای اردبیل آستارا و مشکین شهر پارس آباد هستیم.
عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه ۸۰ اکیپ راهداری زمستانی به مردم عزیز خدمات لازم را ارائه می کنند تصریح کرد:با تلاش راهداران سخت کوش دیار سبلان کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد و انتطارمی رود مترددین جاده ها در این شرایط جوی با رعایت بیش از پیش قوانین راهور رانندگی کنند .
دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل با اشاره اینکه در طرح زمستانی امسال 420 نفر نیروی راهداری در گردنه ها،محورها و راهدارخانه های استان مستقر خواهند شد از ذخیره سازی 28 هزارتن شن و نمک جهت انجام عملیات برف روبی خبر داد. 
وثوقی افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل برای خدمات رسانی به رانندگان و مسافران در ایام زمستان 230 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین را در محورهای مواصلاتی مستقر می کند. 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از مردم و مسافران خواست باتوجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی استان قبل از سفر حتما با سامانه 141 مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار