آشنایی با قابلیت های جدید آیفون 11، پرو و پرو مکس

آی تی رسان چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶

گوشی های آیفون 11 ،  پرو و پرو مکس اپل معرفی شدند و مشخصات آنها تقریبا مطابق شایعاتی بود که پیش از این درباره آنها وجود داشت. ضمنا، بسیاری از قابلیت هایی که گفته می شد بر روی این آیفون ها وجود خواهد داشت، دید رنگ واقعیت به خود ندیدند؛ از جمله، شارژ معکوس بی سیم و پشتیبانی از اپل پنسل.
البته مواردی مانند برآمدگی دوربین ها در بدنه دستگاه و یا کاهش قیمت آیفون 11 را اصلا انتظار نداشتیم. با وجود اینکه مشخصات اصلی دستگاه های جدید، به طور کامل مشخص شده است، اما جزییات جذاب دیگری نیز درباره آنها وجود دارد که ممکن است توجه چندانی به آنها نشده باشد. بنابراین در ادامه می خواهیم به طور مختصر به این ویژگی ها بپردازیم.
آیفون 11 پرو و مکس از سطح مقاومت آب جدیدی برخوردارند
با وجود اینکه آیفون 11 پرو و پرو مکس دارای استاندارد IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب هستند، اما اپل عمقی را که این دستگاه ها می توانند در آن دوام بیاورند را از ۲ متر به ۴ متر افزایش داده است. این نشان می دهد که بدنه دو مدل مذکور از درزگیری بسیار بهتری برخوردار شده است. با این حال، آیفون 11 معمولی فقط تا عمق ۲ متری چنین قابلیتی دارد و به نظر می رسد که اپل در مورد آن تبعیض قایل شده است.
بهترین کیس های رسمی اپل برای سری آیفون 11 ارایه شده است
اپل برای هندست های جدید خود کیس های شفاف ارایه کرده است. سال گذشته این کیس های شفاف سیلیکونی جزو مزیت های آیفون XR به حساب می آمدند. حالا آنها راه خود را به مدل های ۲۰۱۹ آیفون نیز باز کرده اند.
دوربین سلفی Slofie آیفون 11 می تواند به طور خودکار زوم اوت کند
سری آیفون 11 با داشتن یک دوربین جدید ۱۲ ...

سرخط اخبار