گروه های جهادی و موسسات خیریه در استان خوزستان به ویژه کلان شهر اهواز در این روزها جلوه ای زیبا از همدلی و یاری به هم نوعان را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، پس از شیوع بیماری ویروس کرونا و به بعد از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه به اقشار نیازمند، جلوه ای زیبا از همراهی و همدلی مردمی در سراسر کشور ایجاد شد.
در این روزهای کرونا یی شاهد سیل خروشان کمک های مردمی برای حمایت از اقشار نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از کرونا هستیم که بیانگر روحیه انسان دوستی مردم ایران اسلامی است.
گروه های جهادی و موسسات خیریه در استان خوزستان به ویژه کلان شهر اهواز نیز در این روزها جلوه ای زیبا از همدلی و یاری به هم نوعان را به نمایش گذاشتند.
حجت الاسلام آرش نیک نژاد مسؤول خیریه امام حسن مجتبی(ع) در گفت وگو با خبرگزاری فارس در اهواز اظهار کرد: پس از فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش همدلی و کمک های مومنانه شاهد ایجاد امید در میان نیازمندان هستیم و امیدواریم بتوانیم بخشی از نیازهای خانواده های محروم را تأمین کنیم.
وی افزود: موسسه خیریه امام حسن مجتبی(ع) در مناطق محروم ملاشیه و آل صافی اهواز فعالیت می کند و تاکنون بیش از 30 خانواده را تحت پوشش قرار داده است.
مسؤول موسسه خیریه امام حسن مجتبی(ع) گفت: از ابتدای سال تاکنون به صورت ماهانه سبدکالا بین خانواده های نیازمند توزیع می شود. جهت اشتغال زایی برای خانواده های نیازمند نیز دستگاه های سبزی خردکن به آنان اهدا شد.
وی در ادامه گفت: از جمله فعالیت های این موسسه اهدای یخچال و فرش به چند خانواده کم بضاعت بود که توسط خیرین تهیه شد.
نیک نژاد گفت: به مناسبت شروع سال تحصیلی نیز به دانش آموزان نیازمند، کیف، وسایل نوشت افزار و هزینه کمک تحصیل اهدا شد.

سرخط اخبار