به گزارش خبرنگار مهر ، تیم فوتبال استقلال پس از سیر مسیری سخت و رقابت با چند تیم قدرتمند، سرانجام در هفته سیزدهم لیگ برتر به صدر جدول رسید. اما این صدرنشینی خیلی زود به کام آبیها تلخ شد، چون استراماچونی در اولین جلسه تمرین پس از پیروزی بر شهر خودرو، دلخوری اش از شرایط باشگاه و به خصوص شرایط مالی را با تمرین ندادن تیم ابراز داشت.
امیر حسین فتحی مدیرعامل آبی پوشان که حالا تیمش در شرایط خاصی به سر می برد، در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی به تشریح آخرین وضعیت این باشگاه پرداخت که مشروح گفتگوی وی را در زیر می خوانید.
* مگر می شود نظرم حمایت از استراماچونی نباشد
امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شرایط این باشگاه اظهار داشت: استراماچونی با دانش و مطالعه کافی به استقلال آورده شد و حذف مربی قبلی هم با مطالعه و آگاهی بوده است. شاید این پروسه انتخاب و آمدن آقای استراماچونی حدود دو ماه طول کشید. ما ۵ هفته از لیگ گذشته بود و فقط ۳ امتیاز داشتیم، من تمام قد از ایشان حمایت کردم. به نظر شما الان که تیم در صدر جدول است، نظر من و هیات مدیره این است که ایشان نباشد؟ قطعا از ایشان حمایت و او را حفظ می کنیم.
* تحریم ها انتقال پول را سخت کرده
ما در شرایط اقتصادی خاصی هستیم. تحریم های ناعادلانه و ظالمانه ای علیه ما صادر شده است. انتقال پول از ایران به اروپا بسیار سخت شده است و انتقال پول به حساب یک شخص که بسیار سخت تر شده است.
تامین منابع یک مسئله است و انتقال آن یک مسئله دیگر است. در خصوص انتقال پول نه من و نه باشگاه مقصر نیستیم. ما تقریبا دو ماه است که به ایشان بدهکار هستیم. ما چاره ای جز این نداریم که از طریق صرافی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار