رئیس فدراسیون جودو گفت: ارتباط و نزدیکی محمد درخشان با فدراسیون جهانی جودو می تواند به حل تعلیق جودو ایران و خارج شدن ما از شرایط فعلی کمک کند.

- اخبار ورزشی -
آرش میراسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ،در خصوص بازگشت محمد درخشان به فدراسیون جودو اظهار داشت: تقریبا یک سال است که خدمتگذار جامعه جودو هستم و در این یک سال فراز و نشیب های زیادی را داشتیم. دو موضوع روی کار من خیلی تاثیرگذار بود که اگر این موضوعات در مدیریت هر کسی ایجاد شده بود سختی های زیادی را تحمیل می کرد. بحث تعلیق یکی از این موارد بود که از شهریورماه سال گذشته ما را وارد بحران جدی کرد.
وی تصریح کرد: تعلیق جودو ایران واقعا شرایط را برای ما سخت کرد و تمام تمرکز ما به نوعی روی حل این موضوع قرار گرفت، اما با وجود این شرایط سعی کردیم بذرهای خوبی را در سنین پایه بکاریم. موضوع دوم بحث کرونا بود که به طور ناخواسته پیش آمد و شرایط را برای ورزش دنیا و ورزش ایران دشوار کرد. این دشواری برای ما خیلی بیشتر بود و باعث شد خیلی از کارهای خوب خود در سنین پایه را تعطیل کنیم. با همه این شرایط از روز اول به دنبال این بودم که همه پتانسیل جودو ایران را دور هم جمع کنم.
رئیس فدراسیون جودو تاکید کرد: طبیعتاً اختلاف سلیقه همیشه وجود دارد، اما وقتی بحث منافع ملی پیش می آید همه باید از منافع شخصی بگذریم. من و درخشان به این نتیجه رسیدیم که نیرو و پتانسیل ما در کنار یکدیگر می تواند به پیشبرد اهداف جودو ایران کمک کند. درخشان با روی گشاده با این همکاری برخورد کرد، اما متاسفانه در این شرایط خیلی از عوامل خارجی که خیانت های آنها محسوس و تاثیرگذار بوده است از این اتحاد ناراحت هستند. موضوعی که به خوبی مشخص می کند این افراد به دنبال موضوعات دیگری بودند.
میراسماعیلی خاطرنشان کرد: اتحاد من و درخشان می تواند خبرها و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری