فرماندار شهرستان برخوار گفت: «با مدیریت و تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی بسیار قدرتمندتر از گذشته شده است.»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دولت آباد ، عبدالله بنهری در مراسم بزرگداشت رحلت حضرت امام خمینی و قیام 15 خرداد که به صورت برخط از سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد، گفت: «امام خمینی (ره) ویژگی های بارز و برجسته زیادی داشت و یک شخصیت بی بدیل و کم نظیر بود.»
وی افزود: «ایشان اشراف کاملی بر مباحث عقیدتی، دینی و سیاسی داشت. خداترسی، سازش ناپذیری، تقوا، شجاعت و علم از ویژگی های بارز امام راحل بود. وی یک موج بیداری در ایران به وجود آورد که نتیجه آن را بعد از تأثیر در کشورهای عربی، امروزه نیز در آمریکا مشاهده می کنیم.»
فرماندار شهرستان برخوار با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) عنوان کرد: تمامی انقلاب ها یک عقبه درازمدت دارند و عقبه انقلاب اسلامی ایران نیز در واقع به زمان میرزای شیرازی، مشروطه و به خصوص قیام 15 خرداد برمی گردد. در کجای دنیا انقلابی را سراغ دارید که تنها چند ماه پس از وقوع، تعیین نظام آن را به رأی گیری بگذارند. این اتفاق برای جمهوری اسلامی افتاد و پس از پیروزی انقلاب در بهمن سال 1357، در فروردین سال بعد مردم ایران در یک همه پرسی به جمهوری اسلامی با قاطعیت «آری» گفتند.
بنهری افزود: «امام راحل چیدمان و ارکان حاکمیتی جمهوری اسلامی را بسیار دقیق و مدبرانه طراحی کرد، به طوری که پس از رحلت ایشان دیدیم که هیچ آسیبی به جمهوری اسلامی وارد نشد. بلافاصله مجلس خبرگان رهبری تشکیل و آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) به عنوان رهبر تعیین شدند و امروز با مدیریت و تدبیر این بزرگ مرد، جمهوری اسلامی بسیار قدرتمندتر از گذشته شده است.»
واحد دولت آباد بیش از 75 درصد خدمات خود را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری