طرح زوج و فرد از ۱۵ مهر در تبریز آغاز می شود

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
فرماندار تبریز، با بیان اینکه طرح زوج و فرد از ۲ شهریور به صورت ارشادی و از ۱۵ مهر به صورت رسمی و بر اساس مصوبه شورای ترافیک اجرا می شود، گفت: این طرح برای خیابان های اصلی و مرکزی تبریز اجرا می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، بهروز مهدوی در نشست خبری با خبرنگاران، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در تبریز توسط ادارات مختلف در بخش عمرانی، اظهار داشت: بیش از 200 پروژه عمرانی در هفته دولت با 335 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
وی با بیان اینکه طرح زوج و فرد از 2 شهریور به صورت ارشادی و از 15 مهر به صورت رسمی و بر اساس مصوبه شورای ترافیک اجرا می شود، گفت: این طرح برای خیابان های اصلی و مرکزی تبریز اجرا می شود که قطعاً پیشبینی های لازم برای ساکنین محلات داخل محدوده طرح صورت گرفته است.
فرماندار تبریز، با اشاره به اینکه بر اساس ماده 55 قانون شهرداری ها، افرادی که سد معبر ایجاد می کنند، باید شهرداری با آنها برخورد کند، ابراز داشت: برای طرح بارآفرینی پایدار شهری، 4 خانه محله به عنوان تسهیل گر در محلات بافت فرسوده مستقر شده است تا تسهیل شود.
احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
طرح زوج و فرد تا 20 روز آینده در محدوده مرکزی شهر تبریز اجرایی می شود
نرخ عوارض تردد در "محدوده زوج و فرد سابق" اعلام شد + جدول
آغاز مجدد اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا
وی افت فشار آب شهری تبریز را مورد اشاره قرار داد و گفت: در تبریز، لوله های اصلی انشعاب آب به هم وصل نیستند و رینک بندی نشده است که تا باسمنج منبع آب به صورت ثقلی توزیع می شود اما طرح رینک بندی آب شرب شهری و زون بندی توزیع آب در تبریز در دست اجراست.
مهدوی ساماندهی تاسیسات بازار را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: سیستم گرمایشی بازار که اکنون با نفت یا گاز مایع است، قرار است به صورت یکپارچه صورت گیرد. در آتش سوزی ...

سرخط اخبار