مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: مسئولیت برگزاری بازی با سپاهان بر عهده این باشگاه بوده است و نتیجه مسابقه باید ۳ بر صفر به سود ما شود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد حسن انصاریفرد در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: آن چه روز یکشنبه در اصفهان روی داد به قدری روشن است که حتی نیاز نیست به سوابق افراد و باشگاه ها توجه شود. هیچ یک از مسائلی که تاکنون از سوی طرف مقابل مطرح شده است ذره ای خطاهای صورت گرفته و ایرادهای وارده را توجیه نمی کند و توضیح نمی دهد. در این که نتیجه این بازی باید ۳ بر صفر شود تردیدی نیست. نه برای این که ما می گوئیم بلکه به خاطر صراحت قانون و البته اتفاق نظر کارشناسان مسائل حقوقی و داوری چنین است.
مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: با این وجود کمیته انضباطی در حال بررسی موضوع و دریافت گزارش های لازم است. هر چند اظهارات شفاف مقام های نیروی انتظامی و همچنین صحبت های صریح ناظر مسابقه و ناظر داوری که در رسانه ها مطرح شد و طبیعی است همین موارد در گزارش رسمی هم موجود باشند، گویای واقعیت هستند. بسیاری کارشناسان خبره و شناخته شده هم به استناد اظهارات رسمی، مقام های رسمی نظر صریح خود درباره حکمی که باید صادر شود را اعلام کرده اند.
وی ادامه داد: بعضی مستندات هم توسط خود مقام های سپاهان ارائه شده اند. ویدئوهایی که در بطن آنها نکات روشن و افشاگرانه وجود دارد و هر ابهامی را از بین می برد. شخص آقای تابش مدیرعامل سپاهان دوشنبه شب اعتراف کردند که تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه و به جای گرم کردن در زمین طبق مقررات بازی ها در صدد لغو بازی بودند و بعد از ناامیدی از این مساله برای حضور در ورزشگاه اقدام کردند. این در حالی است که بازی باید در ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه انجام می شد و آنها حداقل باید قبل از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه هتل را ترک می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار