حسینیان در گفت و گو با ایلنا:

برای بقای موجودیت نیاز به نوسازی است/ نظرسنجی ها می گوید اقبال به احمدی نژاد خیلی زیاد است/ همه آزادند در صحنه بیایند

ایلنا جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵

یک عضو جبهه پایداری گفت: هرکسی ظرفیت خاص خودش را دارد. هرکس تاثیر خاص در محدوده خاص دارد. ولی اینکه حالا این چه اندازه است را تجربه باید نشان دهد. به هرحال همه آزاد هستند در صحنه بیایند و انشالله بتوانند این انتخابات را پرشور برگزار کنند.
روح الله حسینیان در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در بیان ارزیابی خود درباره انتخابات پیش رو و در پاسخ به این سوال که جریانات سیاسی ازجمله اصولگرایان چه صف بندی هایی در این انتخابات خواهند داشت و اقبالشان چقدر است؟، گفت: آدم عاقل نباید خیلی در انتخاب مردم ایران پیش بینی کند . تجربه هم همین را نشان داده که گاهی وقت ها یک مسائلی به وجود می آید که قابل پیش بینی نیست.
این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: ولی از طرف دیگر به نظر می رسد مردم کماکان به دلیل اینکه موقعیت خودشان را در این وضعیت جهانی به خوبی می بینند و مسئولیت خودشان را به خوبی درک می کنند یک انتخابات پرشوری خواهیم داشت و امیدواریم جناح های مختلف هم با حفظ منافع کشور جمهوری اسلامی در میدان (حاضر شوند).
عضو جبهه پایداری در پاسخ به این سوال که از آنجایی که محمدباقرقالیباف بحث نواصولگرایی را مطرح کرده آیا این ایده مورد موافقت جریان سنتی اصولگرایی قرار خواهد گرفت و نواصولگرایی چه ویژگی هایی را نسبت به جریان سنتی اصولگرایی افزون دارد؟، گفت: هر کسی، هر گروهی و هر صنفی برای بقای موجودیت خودش احتیاج به یک نوسازی دارد. اصولگرایان هم از این قاعده استثنا نیستند. به هرحال (باتوجه به) سنی که از آن ها گذشته و نسل جدیدی که روی کار آمدند احتیاج دارد که یک جایگزینی صورت بگیرد.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در ادامه تاکید کرد: بنابراین اگر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار