مربی تیم ملی تکواندو گفت: با توجه به تلاش ها و زحمات بچه ها و پتانسیل میرهاشم حسینی و سجاد مردانی به کسب سهمیه المپیک آنها امیدوار هستیم.

- اخبار ورزشی -
وحید عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، در خصوص وضعیت ملی پوشان در آستانه مسابقات فینال گرندپری تکواندو اظهار داشت: رقابت های فینال گرندپری با توجه به زحمات و تلاش بچه ها در سالیان اخیر برای آنها و کادرفنی بسیار مهم است. خدا را شکر بچه ها شرایط تمرینی خوبی را سپری کردند و برای موفقیت باانگیزه هستند. آسیب دیدگی ها نیز برطرف شده است و امیدوارم تلاش های بچه ها به ثمر بنشیند و با کسب مدال های خوشرنگ و کسب سه سهمیه در روسیه کار خود را به اتمام برسد.
وی در خصوص کار سخت مردانی برای کسب سهمیه المپیک با کسب مدال طلا و میرهاشم حسینی با حضور روی سکوی قهرمانی گفت: خیلی به کسب سهمیه سجاد مردانی و میرهاشم حسینی امیدوار هستیم. سجاد مردانی نشان داده است که در بازی های بزرگ و رقابت های فینال گرندپری عملکرد خوبی دارد. او در تمرینات تلاش بسیاری انجام داده است و همراه با کادرفنی روی نقاط ضعف و قوت حریفان کار کرده است.
مربی تیم ملی تکواندو تاکید کرد: قطعا با توجه به تلاش همه تیم ها کار برای کسب سهمیه بسیار سخت است، اما نکته امیدوار کننده سجاد مردانی شانس او برای کسب سهمیه از طریق مسابقات گرنداسلم است. مردانی در رقابت های گرنداسلم با کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز در جایگاه دوم رنکینگ حضور دارد و اگر خدایی نکرده نتواند در گرندپری به مدال طلا برسد، می تواند سهمیه خود را با کسب مدال در مسابقات گرنداسلم و حضور در جایگاه نخست رنکینگ قطعی کند.
عبداللهی در پاسخ به این سوال که اگر خدایی نکرده موفق به کسب سه سهمیه نشویم چه اتفاقی برای تکواندو ایران خواهد افتاد، گفت: تکواندو ایران سالیان سال است که مسیر خود را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار