یک شرکت معتبر، فعال در صنعت مواد غذایی و عضو گروه صنعتی گلرنگ جهت تکمیل کادر خود از استان تهران جهت کار در در استان مازندان از افرادی که علاقمند به کار در محیطی پویا و رو به توسعه و پیشرفت می باشند، دعوت به همکاری می نماید.
اعضای تیم ما برای رشد و نوآوری بسیار مشتاق بوده و به طور مداوم برای بهبود و بهتر کردن خود تلاش می نمایند. اگر شما نیز به دنبال رشد و ارتقا هستید، احتمالا گزینه ی بسیار مناسبی برای تیم ما خواهید بود.
عنوان شغلی شرایط احراز
مدیر کارخانه
جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت داشتن حداقل مدرک کارشناسی در رشته مهندسی صنایع/ مدیریت صنعتی از دانشگاه های معتبر داشتن 10 سال تجربه کاری در صنعت مواد غذایی و 5 سال تجربه مدیریت واحد های تولیدی غذایی مسلط به فرآیندهای اجرایی کارخانه از جمله: مدیریت تولید، کنترل کیفیت، برنامه ریزی، انبار ، راهبری منابع انسانی و.. توانمند در رهبری و هدایت تیم کاری، تسلط بر دانش فنی و شیوه های نوین مدیریت تسلط بر استانداردهای مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی شامل Iso9001 & Iso22000 & HACCP توانایی حل مساله و تصمیم گیری تسلط کافی به مباحث مالی در حوزه عملیات و کنترل هزینه ها و بودجه بندی تسلط کافی به زبان انگلیسی تسلط به کامپیوتر، نرم افزارهای مهندسی مرتبط و MS OFFICE
از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
اطلاعات تماس
موبایل 09389134172
ایمیل m.fattahiyan2007@gmail.com

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار