برپایی نمایشگاه علوم قرآنی در سرخه

ایکنا پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲
گروه فعالیت های قرآنی- همزمان با ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتاب علوم قرآنی با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در سرخه گشایش یافت.

به گزارش ایکنا از سمنان، علی فیض، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه امروز 26 اردیبهشت در مراسم افتتاح نمایشگاه کتاب علوم قرآنی در سرخه با بیان اینکه این نمایشگاه در سه بخش و شامل نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، نمایشگاه کتاب و غرفه حجاب و عفاف در مجتمع فرهنگی و هنری باران سرخه دائر شده اظهار کرد: در غرفه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که با همکاری اداره امور کتابخانههای عمومی سرخه برگزار شده کتابها و منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که همزمان با دهه کرامت امسال برگزار میشود نیز ارائه شده است.
وی ادامه داد: در نمایشگاه کتاب نیز یک هزار و ٢٠٠ عنوان کتاب در موضوعات مختلف قرآنی، دینی و محصولات فرهنگی با تخفیف ٢٠ تا ٥٠ درصد در معرض دید و خرید دوستداران فرهنگ کتاب و مطالعه قرارگرفته که کتابهای ارائه شده در این نمایشگاه در موضوعات دفاع مقدس، علوم قرآنی، علمی، کودک و نوجوان است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه ادامه داد: غرفه حجاب، عفاف و صنایع دستی نیز با هدف حمایت از تولید داخل و نیز ترویج فرهنگ عفاف و ججاب در جامعه برپا شده که این نمایشگاه تا پنجم خرداد هر شب از ساعت ٢١:٣٠ تا ٢٤ برای بازدید علاقهمندان گشوده است.
گفتنی است در مراسم گشایش این نمایشگاه فرماندار سرخه، قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مسوول دفتر قرآن و عترت این اداره کل و جمعی از مسوولان شهرستان سرخه حضور داشتند.
انتهای پیام