اجرایی پروژه ورودی وتقاطع غیر همسطح شهرسرابله ادامه می یابد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
فرماندار چرداول گفت:اقدامات لازم در خصوص حفاظت از منابع طبیعی در محدوده طرح انجام گرفته و هیچ دلیلی برای توقف عملیات اجرایی پروژه وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مراد یگانه فرماندار چرداول در خصوص ادامه عملیات اجرایی و حفاظت از جنگلهاومنابع طبیعی درمحدوده این طرح در گفتگو با برنا اظهار کرد؛ طرح مطالعاتی این پروژه توسط کارشناسان خبره انجام گرفته تا کمترین خسارات به جنگل ومنابع طبیعی وارد شود .
او افزود؛ در این راستا اعتبارات لازم برای جابجایی درختان و وکاشت آنها باکمترین خسارات در اختیار منابع طبیعی شهرستان قرار گرفته ودرجابجایی درختان وجلوگیری از تخریب منابع طبیعی دقت عمل بیشتری نسبت به جاهایی دیگر که جاده سازی شده انجام گردیده است.
یگانه ادامه داد؛طی جلسات متعدی که راه وشهرسازی ومنابع طبیعی داشته تاکید براین شده که علاوه برجابجایی درختان دوبرابر این درختان در مکان دیگر زیرنظر منابع طبیعی کاشت شود .
فرماندار چرداول با اشاره به اهمیت توسعه وآبادانی در سطح شهرستان گفت: اجرایی این پروژه بعنوان خواست مردم شهرستان از اولویت های است که بعنوان مصوبات سفر شهرستانی استاندار محترم در مهلت مقرر باید به بهر برداری برسد.
او با بیان اینکه توقف اجرای پروژه موقتی بوده و ملاک اجرای هرطرح وپروژه ای توسعه وپیشرفت شهرستان است وباید ای ...

[ مشاهده متن کامل اجرایی پروژه ورودی وتقاطع غیر همسطح شهرسرابله ادامه می یابد برنا نیوز ]

آخرین اخبار برنا نیوز