اگر اینترنت ثابت می خواهید، می توانید با مراجعه به سامانه xdslplus.ir از اپراتورهای نزدیک خود خدمات اینترنت خانگی لازم را دریافت کنید.
تهران – اقتصادبرتر – ۰۶ آذر ۹۹
به گزارش #اقتصادبرتر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ویدئوی «ایران هوشمند»، تسریع در ارائه سرویس های اینترنت ثابت به متقاضیان با راه اندازی سامانه ای توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را مورد بررسی قرار داده است. بدین ترتیب دریافت سرویس اینترنت ثابت با راه اندازی سامانه دسترسی پهن باند ثابت خانگی، دیگر یک پروسه طولانی و زمان بر نیست. متقاضیان دریافت اینترنت ثابت تنها کافی است به سامانه دسترسی پهن باند ثابت خانگی به آدرس www.xdslplus.ir مراجعه کرده تا از فهرست اپراتورهای محل زندگی یا محل کار مطلع و درخواست خود را ثبت کنند.
در سامانه xdslplus.ir می توانید درخواست خود را ثبت کرده و از طریق همین سامانه یا شماره گیری کد دستوری #۸۰۱۰* مراحل انجام درخواست را پیگیری کنید. شرکت های ارائه کننده خدمات موظف هستند تا ظرف ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست شما، خدمات اینترنت خانگی را برقرار کنند. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم با استفاده از همین سامانه بر روند واگذاری خطوط اینترنت ثابت و عملکرد شرکت مخابرات و سایر شرکت های ارائه کننده خدمات نظارت دارد.
با راه اندازی این سامانه مشتریان سرویس های ثابت می توانند درخواست خود را از طریق این پنجره واحد ارائه کنند و در همین زمان می توانند گزینه هایی که در مکان مورد نظر سرویس می دهند را انتخاب کنند. مشتریان می توانند همزمان با این سامانه از سامانه نت سنج پلاس سازمان تنظیم مقررات نیز استفاده کنند تا از سابقه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار