یادواره سردار عاشورایی در سپیدان

واحد مرکزی خبر پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۸
یادواره سردار عاشورایی سپاه اسلام، سردار شهید اردشیر خواست خدایی با حضور جمعی از همرزمان و مسئولان لشکری در شهر اردکان سپیدان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، سی و سومین سالروز شهادت سردار عاشورایی سپاه اسلام، سردار شهید اردشیر خواست خدایی با حضور جمعی از همرزمان و مسئولان لشکری و سخنرانی امیر سرتیپ ناصر آراسته از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مشاور عالی نظامی مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا در منزل این شهید بزرگوار برگزار شد.
مشاور نظامی فرماندهی کل نیرو های مسلح در امور زمینی در مراسم سالگرد شهادت شهید اردشیر خواست خدایی، بابیان اینکه ایران یازدهمین کشور امن دنیاست گفت: امنیت موجود کشور دستاورد خون شهدا، خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان کشور است.
امیر سرتیپ ناصر آراسته افزود: شهدا با شجاعت جنگیدند و با نثار خون امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.
وی اضافه کرد: به فضای مجازی زیاد گوش ندهیم که ادعا می کنند آمریکا قدرتمند است؛ ۱۷ سال پیش در دانشگاه افسری به دانشجویان با علم نظامی و قاطعیت گفتم آمریکا تا ۲۰ سال دیگر جرات حمله به ایران را ندارد و الان هم آمریکا جرات و جسارت تهاجم به ایران را ندارد.
مشاور فرمانده کل نیرو های مسلح تصریح کرد: ما سوریه، عراق، لیبی، افغانستان نیستیم؛ ما جمهوری اسلامی ایران، با فلسفه شهادت حسینی، وحدت ملی و عزت و اقتدار رهبری هستیم.
سردار شهید اردشیر خواست خدایی در سال ۱۳۶۵ در جزیره مجنون همزمان با تاسوعای حسینی به شهادت رسید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار