برنامه ریزی جالب هواداران بوشهری برای دیدار با رئیس جمهور

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲
برنامه ریزی جالب هواداران بوشهری برای دیدار با رئیس جمهور
هواداران پارس جنوبی برای دیدار با رئیس جمهور و رساندن پیام مشکلات مالی این باشگاه به گوش روحانی برنامه ویژه ای تدارک دیده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهر جم بوشهر، درهای ورزشگاه تختی جم با تاخیر 25 دقیقه ای باز شدند و هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند.
*بازیکنان دو تیم برای گرم کردن وارد زمین مسابقه شدند که هواداران جمی بازیکنان تیم خود را تشویق کردند و به بازیکنان تیم ماشین سازی خوش آمد گفتند.
*محمد نوری کاپیتان پارس جنوبی با رضا خالقی فر بازیکن ماشین سازی تبریز خوش و بش گرمی داشت. این دو در گذشته برای پرسپولیس بازی می کردند.
*در اطراف ورزشگاه ترافیک به وجود آمده و برخی خیابان ها نیز مسدود شده است.
*در راه ورود به استادیوم ازدحام وجود دارد و رفته رفته به جمعیت هواداران در ورزشگاه افزوده می شود.
*نیروهای حراست مجتمع مسکونی پارس جم پرتعداد در اطراف ورزشگاه حضور دارند و نیروهای یگان ویژه را برای برقراری نظم و امنیت ورزشگاه یاری می کنند.
*هواداران پارس جنوبی با توجه به مشکلات مالی تیم شان و عدم حمایت وزارت نفت از این تیم در حال برنامه ریزی هستند تا در مراسم سخنرانی حسن روحانی در شهر کنگان استان بوشهر با لباس های پارس جنوبی حاضر شوند و اعتراض خود را به دلیل عدم حمایت وزارت نفت از این تیم به گوش رئیس جمهور برسانند.
*لیدر های تیم فوتبال پارس جنوبی به روی سکوها نحو اعزام و حضور هواداران برای دیدار مردمی دکتر روحانی در استان بوشهر را برای هواداران شرح دادند.
*برخی هواداران پارس جنوبی در راه ورزشگاه از تبعیض های صداوسیمای مرکز بوشهر همچنان گلایه دارند و خواهان توجه بیشتر صداوسیما به تیم پارس جنوبی شدند.
*صالح احمدی گزارشگر بوشهری صداوسیمای مرکز بوشهر که دیدار پارس جنوبی و نساجی را گزارش می کرد از شرایط میزبانی جم انتقاد کرد که بعداز گذشت سه هفته ...

[ مشاهده متن کامل برنامه ریزی جالب هواداران بوشهری برای دیدار با رئیس جمهور فارس نیوز ]