17 میان وعده خوشمزه برای لاغری

مجله دلتا چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴

انتخاب یک عصرانه ی خوشمزه و دلپذیر می تواند به کاهش وزن و لاغری شما کمک کند؛ با مجله دلتا همراه باشید.
میان وعده های فوری و خوشمزه ی لاغری را می شناسید؟
حتما برای شما هم پیش آمده است که سرتان شلوغ باشد و نتوانید عصرانه یا یک وعده ی غذایی سالم برای خودتان آماده کنید و شاید در این موقعیت مجبور باشید غذای ناسالم بخورید یا این که اصلا میلی به خوردن غذاهای تکراری ندارید و دوست دارید یک میان وعده خوشمزه کم کالری و جدید را امتحان کنید.
مجله پیام دلتا به شما میان وعده های مناسب و فوری برای لاغری و کاهش وزن را معرفی می کند که می توانید آنها را به رژیم غذایی خود اضافه کنید و به این ترتیب از خوردن غذاها یا تنقلات ناسالم دوری کنید.
میان وعده های لاغری
اگر شما هم جزء کسانی هستید که تمام راه های لاغری را امتحان کرده اید و نتیجه دلخواهی نگرفته اید؛ این میان وعده های سالم را در سبد تغذیه و سبک زندگی خودتان قرار دهید و امتحان کنید. مطمان باشید این بار نتیجه دلخواه تان را خواهید گرفت.
البته در نظر داشته باشید که برای مصرف این مواد غذایی و میزان آنها نیاز به مشورت با یک متخصص تغذیه دارید.
آجیل مخلوط
آجیل ها جزء میان وعده های مغذی و ایده ئال هستند و باعث کاهش خطر بیماری های قلبی می شوند و در پیشگیری از برخی سرطان ها، افسردگی و سایر بیماری ها مفید هستند.
مطالعات نشان می دهد که آجیل ها با وجود چربی نسبتا بالا، به لاغری و کاهش وزن کمک می کنند. این مواد سرشار از چربی های سالم، پروتئین و فیبر هستند و کالری مناسبی دارند البته در خوردن آنها نباید زیاده روی کرد.
فلفل دلمه ای قرمز با گوآکاموله
گوآکاموله یک سس خوشمزه مکزیکی با پایه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار