شهریار- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: دشت شهریار به دلیل شیوع ویروس کرونا، در روز طبیعت میزبان شهروندان و مسافران نخواهد بود.

سرهنگ مهدی سرپناه، در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار داشت: با توجه به تداوم و گسترش شیوع ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت مردم و همشهریان، در روز طبیعت هرگونه تردد و اتراق در باغات، پارک ها، بوستان ها و فضاهای سبز شهریار ممنوع است.
سرپناه با بیان اینکه شهریار نوعی باغ شهر به شمار می آید و این شهرستان از دشت های حاصلخیزی برخوردار است افزود: همه ساله با توجه به خوش آب و هوا بودن این شهرستان از اقصی نقاط استان تهران مسافران زیادی را در روز طبیعت در خود جای می داد اما امسال به دلیل شیوع کرونا و حفظ سلامتی شهروندان و مسافران از پذیرفتن مسافران معذور هستیم.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با تشکر از همه ی پزشکان، پرستاران و تمامی تلاش گران عرصه ی سلامت و همچنین قدردانی از مشارکت تمامی همشهریان به خصوص اقشار مختلف، پویش های مردمی که در این ایام سخت، با صبوری و تحمل مشکلات همکاری مؤثر و جهادی با مسئولین شهرستان داشتند، گفت: مردم شهرستان شهریار جهت حفظ سلامتی خود و سایر همشهریان و قطع زنجیره ی انتقال ویروس کرونا ، ضمن رعایت مقررات کامل بهداشتی، پروتکل های مربوطه و تدابیر اتخاذشده، در روز طبیعت در منزل بمانند و از بیرون آمدن اجتناب کنند.
وی افزود: جهت پیشگیری از تهدید علیه بهداشت عمومی و حفظ سلامت سایر شهروندان، برابر قوانین و مقررات، با جدیت و قاطعیت با متخلفین رفتار خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار