پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آبی پوشان می توانند در جام حذفی با ارائه بازی های خوب به قهرمانی دست پیدا کنند.

به گزارش مشرق ، محمدرضا شکورزاده در مورد آغاز دوباره لیگ اظهار داشت: خوشحالم که دوباره این ورزش پرطرفدار آغاز خواهد شد، حدود سه ماه است که فوتبال تعطیل شده بود و همه علاقه مندان به این رشته منتظر شروع دوباره لیگ بودند. درست است که همه برای شروع لیگ لحظه شماری می کنیم، اما آیا می توانیم تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم؟ فوتبال یک بازی پربرخورد است و بدون برخورد به پایان نمی رسد؛ بنابراین باید تمام نکات بهداشتی رعایت شود، زیرا این ویروس می تواند به سرعت به خیلی ها منتقل شده و جان بازیکنان را به خطر بیندازد.
بیشتر بخوانید:
وی ادامه داد: آیا همه بازیکنان قبل از بازی ضدعفونی خواهند شد؟ آیا زمین چمن برای بازی ها ضدعفونی می شود و این استرس از بین می رود که مبادا بر اثر برخورد چند بازیکن با یکدیگر، دچار این ویروس خطرناک نشوند؟ اگر قرار است فوتبال شروع شود، بهتر است رعایت نکات بهداشتی انجام شود تا فقط بتوانیم از تماشای فوتبال لذت ببریم نه اینکه خدایی ناکرده شاهد آن باشیم که بازیکن یا بازیکنانی به این ویروس مبتلا شوند.
پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: از خرداد ماه لیگ آغاز خواهد شد، همه تیم ها از شرایط آرمانی دور بودند و حال باید منتظر ماند و دید در این زمان کوتاه تا شروع دوباره لیگ، آن ها می توانند به چنین شرایطی دست یابند.
وی اظهار داشت: شانس پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ از همه تیم ها بیشتر است. اگرچه در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می دهد، اما بر روی کاغذ این پرسپولیس است که می تواند قهرمان شود. در جام حذفی هم استقلال این شانس را دارد که با ارائه بازی های منطقی، به قهرمانی دست پیدا کرده و کسب سهمیه فصل آینده آسیا را داشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری