معاون باز آفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی،تقی دخت گفت با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان به مدت سه روز تا ١٠ صبح روز پنجشنبه ٢١ آذر ماه ادامه خواهد یافت، گفت: متقاضیان می توانند قبل از تکمیل ظرفیت برای ثبت نام به نشانیhttps://tem.mrud.ir/ مراجعه کنند. 
وی با اشاره به این که فاز نخست طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در ٩ شهر استان اجرا می شود، ادامه داد: این شهرها شامل: ارومیه، خوی، نقده، سردشت، شاهین دژ ، اشنویه، تکاب، محمدیار و سیه چشمه است. 
معاون باز آفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی درخصوص شرایط لازم متقاضیان تصریح کرد: متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی، خود و همسر باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از روز اول فروردین ماه ۸۴ به بعد باشند و پس از انقلاب اسلامی از امکانات نهادهای دولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد. به عبارتی فرم ‹‹ج›› در استعلام از سامانه مربوطه باید سبز باشد. 
وی ادامه داد: متقاضیان باید متأهل و یا سرپرست خانوار که دارای حداقل ۵ سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا باشند. 
طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طرحی است که به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شده که از این تعداد سهم آذربایجان غربی نزدیک به ٢١ هزار واحد است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار