تهران - ایرنا - آغاز سال نو شمسی همراه بود با آسمانی شدن چند تن از جانبازان و والدین شهدای هشت سال دوران دفاع مقدس که به همرزمان و فرزندان شهید خود پیوستند.

جانباز غلامحسین خردمند به خیل شهدا پیوست
غلامحسین خردمند کافی از جانبازان ۷۰ درصد دوران پیروزی انقلاب اسلامی بر اثر جراحات وارده ناشی از جنگ تحمیلی به یاران شهیدش پیوست. این جانباز گرامی از مجروحان دوران پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بر اثر جراحات وارده ناشی از جنگ تحمیلی به شهادت رسید.
این شهید پس از سال ها تحمل رنج و سختی حاصل از جانبازی به همرزمان شهیدش پیوست.
غلامحسین خردمند کافی در سال ۵۶ در اوایل انقلاب در خیابان امام خمینی (ره) رشت مورد اصابت گلوله مأموران ستم شاهی قرار گرفت و به عنوان اولین جانباز استان گیلان به درجه جانبازی رسید. همچنین وی در جنگ تحمیلی، بصورت داوطلبانه در سال ۱۳۶۷ عازم مناطق جنگی غرب کشور شد که در مناطق بانه بر اثر استفاده دشمن از گلوله های شیمیایی در این منطقه دچار عارضه شیمیایی شد.
درگذشت پدر شهیدان کاظمی در مسجدسلیمان
پدر گرانقدر شهیدان رستم و سیاوش کاظمی در مسجدسلیمان به فرزندان شهیدش پیوست.
مرحوم صفرعلی کاظمی پدر شهیدان رستم و سیاوش کاظمی به دلیل بیماری و کهولت سن در ۸۲ سالگی دار فانی را وداع گفت و پس از تشییع در روستای آبچهرو در جوار ۲ فرزند شهیدش به خاک سپرده شد.
شهیدان رستم و سیاوش کاظمی در سال ۱۳۶۲ در جریان حملات موشکی دشمن بعثی عراق در شهر مسجدسلیمان به شهادت رسیدند.
جانباز ۷۰درصد از تربت حیدریه به یاران شهیدش پیوست
جانباز حسین خرمی پور از استان خراسان رضوی پس از سال ها تحمل درد ناشی از مجروحیت دوران دفاع مقدس به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
جانباز ۷۰درصد حسین خرمی پور از شهرستان تربت حیدریه پس از سال ها تحمل درد ناشی از مجروحیت دوران دفاع مقدس به فیض عظمای شهادت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری