رصد خانه «تابناک» خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: پیشنهاد متفاوت برای برگزاری جلسات علنی مجلس / واکنش دوباره سفیر چین به توئیت سخنگوی وزارت بهداشت / نقوی حسینی: جلسه علنی مجلس کانون تجمع ویروس کروناست و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر هایی که مورد توجه قرار می گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر هایی را برجسته می کنند و در مواردی هم از کنار آن می گذرند. اگر خبر به ما هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.
رصد خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی گیرد، برای مخاطبان آماده می کند؛ خبر هایی که گاه به ملاحظه جناح های سیاسی مورد توجه قرار نمی گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه ها به حاشیه می روند، ولی همین خبر ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه ای از مهم ترین اخباری که اطلاع از آن ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می بینید.
بنابر فتوای رهبر انقلاب جان باختگان کرونا از این به بعد با آب غسل داده می شوند
سازمان بهشت زهرای تهران اعلام کرده از شنبه ۱۶فروردین، جان باختگان کرونا در شهر تهران و سراسر کشور، با رعایت همه «تمهید های بهداشتی»، در «سالن های تطهیر سازمان بهشت زهرا تهران برای اجرای حداکثری فتوای رهبرانقلاب و انجام این واجب کفایی، با آب غسل داده می شوند.» بنا بر اعلام این سازمان شهری تهران، سازمان های تبلیغات اسلامی؛ سپاه محمد رسول الله؛ سپاه سیدالشهدا؛ دادستانی؛ پزشکی قانونی؛ وزارت کشور؛ سازمان شهرداری ها و دهیاری ها؛ بازرسی کل کشور؛ سازمان فرهنگی هنری شهرداری؛ آب ...

سرخط اخبار