در حوادث اخیر، رهبر انقلاب، فرمان خدا را اجرا کرد و با موضع حکیمانه خود، امنیت مردم را تضمین کرد و ضمن صیانت از وحدت کشور، تهدید و توطئه مذبوحانه دشمن را دفع کرد.

عصرایران- آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اگر تمام دنیا هم علیه ما باشند در سایه ولایت فقیه آسیبی نخواهیم دید، گفت: پس از حضور آیت الله رئیسی در رأس قوه قضاییه، دستگاه قضایی دارای آهنگی نوین شده است.
به گزارش ایسنا، همایش اندیشه سیاسی مقام معظم رهبری در برابر تهدیدات فرهنگی و امنیتی با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و مشاور رئیس قوه قضاییه، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، مسئولان قضایی و اجرایی و اقشار مختلف مردم در بندرعباس برگزار شد.
آیت الله صدیقی به عنوان سخنران ویژه این همایش با اعلام اینکه پیروی از اندیشه سیاسی مقام معظم رهبری موجب رفع ابهام و افزایش معرفت جامعه اسلامی خواهد شد، خاطرنشان کرد: استمداد از خداوند متعال و تکیه بر توانمندی داخلی ، استقامت در مقابل سختی ها، پرهیز از اشرافی گری و ریاست طلبی ، ساده زیستی ، تعبد و عدالت ، دوری از خودباختگی و انفعال مهم ترین مؤلفه های اندیشه سیاسی رهبر معظم انقلاب در برابر تهدیدات را تشکیل می دهند.
به گزارش ایسنا، امام جمعه موقت تهران با اعلام اینکه اگر تمام دنیا هم علیه ما باشند در سایه ولایت فقیه آسیبی نخواهیم دید، اظهار کرد: در موضوع برجام اگر نظارت و تذکرات رهبری نبود خیلی باخته بودیم.
آیت الله صدیقی افزود: در حوادث اخیر، رهبر انقلاب، فرمان خدا را اجرا کرد و با موضع حکیمانه خود، امنیت مردم را تضمین کرد و ضمن صیانت از وحدت کشور، تهدید و توطئه مذبوحانه دشمن را دفع کرد.
امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به زهد و ساده زیستی رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: حضرت آیت الله خامنه ای دوری از اشرافی گری را از خانواده و ...

سرخط اخبار