اسماعیل بایبوردی گفت: افزون بر ۱۴ هزار نفر در شهرستان آران و بیدگل در دولت تدبیر و امید آموزش های مهارتی را فراگرفته اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از آران و بیدگل، «اسماعیل بایبوردی» در حاشیه نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آران و بیدگل گفت: افزون بر ۱۴ هزار نفر در شهرستان آران و بیدگل در دولت تدبیر و امید آموزش های مهارتی را فراگرفته اند.
فرماندار آران و بیدگل  افزود: تعداد ۹ هزار و ۸۱۳ نفر از این افراد در دوره های مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل و  چهار هزار و ۲۱۲ نفر  در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای سطح شهرستان آموزش های مهارتی را فرا گرفته اند.
بایبوردی افزود: آموزش های مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل در قالب یک میلیون و ۴۷۹ هزار و ۳۴۷ نفر ساعت در ۲۴۰ حرفه شغلی  و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در قالب یک میلیون و ۱۶۲ هزار و ۳۵۱ نفر ساعت در ۸۵ حرفه شغلی بوده است.
وی با تأکید بر نقش مهم آموزش در بهسازی و بهره وری نیروی انسانی و اشتغال، بیان داشت: احصای نیازمندی های مهارتی و آموزش درست و اصولی جوانان جویای کار می تواند در ایجاد کسب و کارهای نوین و اشتغال زایی در شهرستان آران و بیدگل بسیار مؤثر باشد./
پایان پیام/ 513

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار