برادر شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی جنایت بزرگی انجام داد، گفت: از عشایر و مردم عراق می خواهیم انتقام خون مجاهد شهید حاج قاسم سلیمانی را از آمریکای جنایتکار و خونخوار بگیرند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، حسین سلیمانی برادر شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی با قدردانی از ملت ایران برای حضور باشکوه در مراسم بدرقه شهدای مقاومت به ویژه حاج قاسم اظهار داشت: حاج قاسم عبد مخلص پرودگار بود و شهادت آرزوی دیرینه اش بود.
وی با بیان اینکه تعدادی از عشایر و سادات کربلا و عراق در این مراسم حضور دارند، افزود: امروز همه آمده اند بگویند مجاهد شهادتت مبارک.
نماینده ولی فقیه در کردستان: آمریکایی ها منتظر انتقام کوبنده و سخت ملت ایران و جبهه مقاومت باشند
جهانگیری: انتقام واقعی از اقدامات جنایتکارانه و غیرقانونی آمریکا خروج آن ها از منطقه است
فرمانده سپاه استان اصفهان: حمله موشکی تنها یک سیلی سخت بود / انتقام اصلی خروج آمریکا از منطقه است
وی با بیان اینکه آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی جنایت بزرگی انجام داد، افزود: از شما عشایر عراق و مردم عراق می خواهیم انتقام خون مجاهد شهید حاج قاسم سلیمانی را از آمریکای جنایتکار و خونخوار بگیرید.
برادر شهید حاج قاسم سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در مراسم تشییع حاج قاسم در کرمان عده ای از هموطنان جان خود را از دست دادند، اضافه کرد: ضمن تسلیت به خانواده های داغدار آنها، از مسئولان کرمان می خواهیم پیگیر این حادثه باشند.

سرخط اخبار