شکست سپاهان در دیداری تدارکاتی و لژیونر شدن دختر اصفهانی

فارس نیوز اصفهان چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۴
شکست سپاهان برابر نساجی، عملکرد تیم ملی کشتی و پیشنهاد نیمار از باسلونا از مهم ترین رویدادهای ورزشی استان، کشور و جهان در روزی که گذشت، بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در روز 22 مرداد ماه علاوه بر این که تیم فوتبال سپاهان در دیداری تدارکاتی مقابل نساجی شکست خورد، دختر فوتبالیست اصفهانی به تیمی ترکیه ای منتقل شد.
مهم ترین رویدادهای ورزشی استان اصفهان
✅ در دیداری دوستانه تیم های سپاهان و نساجی در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که شاگردان قلعه نویی با یک گل مغلوب شدند، تک گل این بازی را محمدمهدی نظری در نیمه اول برای نساجی به ثمر رساند.
✅ گلنوش خسروی مهاجم 18 ساله ذوب آهن اصفهان و عضو تیم فوتبال زیر 19 سال با قراردادی دو ساله به لیگ برتر ترکیه و تیم کوناک اسپور پیوست، وی از 14 سالگی در ذوب آهن اصفهان و تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران بازی می کرد.
✅مرحله ششم اردوی تیم ملی فوتوالی برای حضور در رقابت های جهانی در اصفهان در حال برگزاری است، اردوهای تیم ملی از ماه ها قبل با حضور 10 بازیکن برگزار شده بود.
✅ سی امین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور در 2 رشته هندبال و تنیس روی میز تا 24 مرداد در اصفهان ادامه دارد.
در بخش هندبال دختران این مسابقات 392 شرکت کننده از 28 استان و در بخش تنیس روی میز هم 156 شرکت کننده از 27 استان در اردوگاه شهید بهشتی باغ ابریشم اصفهان با هم رقابت می کنند.
✅ در هفته اول دور رفت پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان نامی نو اصفهان از ساعت 11 جمعه 25 مرداد در سالن ایثار اهواز با ملی حفاری ایران دیدار می کند.
✅ در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن 4 بر 3 از الاتحاد عربستان شکست خورد.
سایت فاکس اسپورت آسیا این بازی را مورد تحلیل قرارداد، این سایت از عزم بیشتر تیم حریف برای راهیابی ...

سرخط اخبار