ساعت24-قالیباف گفت: ما مجلسی می خواهیم که چهره هایی متعهد، مومن و وفادار به مردم و نظام اسلامی را داشته باشد. قالیباف با بیان اینکه در دوم اسفند باید چهره هایی را به مجلس بفرستیم که مجلس را در راس امور بیاورند و قوانینی به نفع مردم و کشور تصویب کنند افزود: مجلس باید بر اجرای قوانین نظارت داشته باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن گفت: رئیس جمهور می گوید "من روز بعد متوجه شدم"، بالاخره چه کسی پاسخگوی این قضیه است؟ و دلیل افزایش قیمت بنزین را هنوز شفاف به مردم نگفتند.
محمدباقر قالیباف ظهر امروز در جلسه جمعیت پیشرفت و عدالت استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در آستانه انتخابات مجلس هستیم و قرار است در دوم اسفند ماه مردم آینده خوبی برای کشور رقم بزنند.
وی بیان کرد: دغدغه ای جز این نداریم که هم به مردم و هم به دیگر جوامع اسلامی و مردم دنیا نشان دهیم که اگر دین در مسند قدرت باشد می تواند زندگی مردم در هر بخش مادی و معنوی را تامین کند و آخرت آنها را نیز آباد کند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه بزرگ ترین هدف ما در جمهوری اسلامی همین بود و همه شعارهای ما بر همین اساس است گفت: مهم ترین ویژگی نظام اسلامی نیز همین است.
وی با بیان اینکه اگر از من سئوال کنند انقلابی کیست؟ می گویم هر که بتواند کارآمدی دین را به اثبات برساند افزود: یک سرباز ولایت، انقلابی و خدمتگزار به مردم است و خودمان را باید از دسته بندی ها و گروه بندی ها دور کنیم چرا که رسالت ما به اثبات رساندن کارآمدی دین است.
قالیباف با اشاره به اینکه وقتی علمای ما ترسیم می کنند که دشمن شماره یک ما آمریکاست و آمریکا همیشه یا منافع ما را از کشور برده و یا به آرمان های مردم ما خیانت کرده است یادآور شد: از مشروطه و قبل مشروطه می بینیم که آمریکائی ها همیشه در دو مقوله اقتصاد و فرهنگ ما حضور داشتند.
وی با بیان اینکه آمریکایی ها سیستم آموزشی ما را پایه گذاری کردند و انواع خیانت هایی که بسیارند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار