نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در حوزه راهسازی گفت: تکمیل پروژه های زیرساختی کشور باید در دستور کار قرار گیرد و بودجه های مناسب به این پروژه ها تخصیص یابد.

به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان ، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار باجبا از مدیران مجری طرح های زیربنایی استان اصفهان در وزارت راه و شهرسازی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون پروژه های متعدد و بزرگی در حوزه راه انجام شده است.
وی با بیان اینکه برخی از پروژه های کلان به دلیل کمبود بودجه دولتی معطل مانده است، گفت: دولت می تواند از ظرفیت های بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های زیرساختی در سراسر کشور استفاده کند.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تصریح کرد: لازم است به اجرای پروژه ها سرعت داده شود تا بتوان تا پایان دولت فعلی پروژه های ناقص را تکمیل کرده و به مرحله بهره برداری رساند تا مردم از آن استفاده کنند.
وی عنوان کرد: دولت در اجرای این پروژه ها باید مشارکت بخش خصوصی را بپذیرد و با وضع سیاست های صحیح از سرمایه گذاران حمایت کند چراکه در حقیقت این سرمایه گذاران هستند که با سرمایه های گذاری خود به دولت کمک می کنند اما متأسفانه با برخی از این سرمایه گذاران بی مهری می شود.
امام جمعه اصفهان یادآور شد: خدمت به خلق خدا و مردم در دین اسلام بسیار سفارش شده است بنابراین از تمام ظرفیت ها برای خدمت به مردم استفاده کنید.
پیگیری تکمیل پروژه های زیرساختی استان اصفهان 
علیرضا صلواتی نیز در این جلسه اظهار داشت: کارگروه پیگیری پروژه های زیرساختی استان اصفهان زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی است که پروژه های زیرساختی اصفهان را پیگیری می کند تا موانع موجود را بررسی و برطرف کند؛ متأسفانه برخی از پروژه ها سال ها معطل مانده و ما به دستور وزیر راه و شهرسازی وظیفه داریم این پروژه ها را به سرانجام برسانیم.
 مجری کل طرح های زیربنایی استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار