به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کلانشهرها و شهرهای پرجمعیت یکی دو روزی نفسی تازه می کنن . پیش بینی شده سامانه بارشی که از شمال غرب وارد کشور شده از فردا تقویت بشه و مناطق گسترده ای از کشور رو فرا بگیره و تا حدودی از غلظت آلاینده ها در کلانشهرها کاسته بشه. امروز هم با تداوم پایداری هوا، به غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت اضافه شد. میانگین شاخص آلودگی هوا در تهران امروز به 172 ، بالاترین حد در چند روز گذشته رسید. شاخص آلودگی هوای شهرری 217 بود. البته پیش بینی شده وزش باد فردا شب هوای تهران رو از آلاینده ها پاک کنه و پایتخت بارونی بشه.
******
رئیس جمهور گفت: با وجود تحریم ها، شرایط کشور در همه زمینه ها به مراتب بهتر از پارساله. آقای روحانی در نشست هیئت دولت اضافه کرد: تراز تجاری کشور در 9 ماه گذشته مثبت بوده و در این مدت 261 هزار میلیارد تومن منابع درآمدی کسب کردیم. رئیس جمهور گفت: هیچ مشکلی در تأمین ارز کالاهای مورد نیاز کشور نداشته ایم. رئیس جمهوربا اشاره به مقاومت و هوشیاری مردم گفت: عزت امروز ایران به خاطر مقاومت و ایستادگی ملته.
رئیس جمهور اضافه کرد: با کشورهایی نظیر هند، مالزی، ترکیه، چین و روسیه گام های جدیدی رو در تجارت برداشته ایم. آقای روحانی درخصوص کاهش تعهدات هسته ای ایران هم گفت: اعضای برجام اگر به تعهدات خود عمل کنن مسیر بازگشت وجود داره . همچنین رئیس جمهور میلاد حضرت مسیح (ع) رو هم به هموطنان مسیحی تبریک .
******
با موافقت هیئت دولت ۶۲۶ میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت ناشی از سیل و آب گرفتگی در خوزستان اختصاص یافت. هیئت دولت همچنین ۵ هزار میلیارد تومن تسهیلات برای خونه دار شده ۴۰ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار