استاندار اردبیل در سفر به شهرستان خلخال جلسه شورای مدیریت بحران را با هدف بررسی مشکلات برف خلخال تشکیل داد.

اکبر بهنام جو شامگاه گذشته در بازدید از وضعیت شهر خلخال و روستاهای بفراجرد، خوجین، طولش و در گفت وگو با خبرنگار فارس در خلخال اظهار کرد: با عنایت های ویژه دولت و رئیس سازمان برنامه بودجه کشور توجه دولت به شهرستان خلخال معطوف شده است.
وی از آغاز احداث تونل الماس در جاده خلخال به اسالم در جهت رفع نقاط حادثه خیز و کولاک گیر این محور خبر داد و افزود: پروژه احداث تونل الماس در نوروز امسال اجرایی و برای شروع آن ۲۰ میلیارد تومان برای خلخال اختصاص یافت.
استاندار اردبیل تصریح کرد: از محل اعتبارات دولتی، ۴ دستگاه لودر برای شهرداری های خلخال، هشجین، کلور و یک دستگاه گریدر برای شهرداری خلخال و همچنین ۵ دستگاه بیل بکو برای ۵ دهیاری بزرگ خلخال اختصاص یافت که در مجموع با احتساب ۵۰ درصد هزینه های متقبله از سوی معاون عمرانی وزیر کشور برای خلخال ۱۵ میلیارد تومان دیگر به خلخال تخصیص یافته است تا تجهیزات و ناوگان برف روبی شهرستان خلخال مجهز شود.
بهنام جو گفت: مردم ولی نعمت ما هستند و وظیفه داریم تا حد توان در خدمت مردم روستایی و شهری شهرستان خلخال باشیم و در سختی ها در کنار این مردم برای تسهیل در خدمت رسانی تلاش کنیم.
وی در جمع اهالی روستای بفراجرد خلخال نیز اظهار داشت: به خاطر رفاه حال روستائیان، هر روستایی که در همین وضعیت بحرانی راه روستایی آن باز می شود آرد یک ماهه برای پخت نان اهالی به آن روستا حمل و توزیع می شود؛ در دو روز گذشته نیز بیش از یک هزار عدل آرد نانوایی در بین نانوایان روستاها توزیع شده و در شهرستان خلخال قطعی گاز و سایر امکانات رفاهی همچون برق و آب در حال حاضر وجود ندارد.
استاندار اردبیل اضافه کرد: دولت همه جانبه در کنار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار