نماینده منتخب مردم تالش بزرگ در مجلس یازدهم با اشاره به عقب ماندگی گیلان علیرغم برخورداری از ظرفیت های بی نظیر گفت: گیلان نیازمند رونق تولید با جهش مضاعف است.

حسن محمد یاری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به شعار جهش تولید و لزوم بهره گیری همه تلاش ها برای تحقق آن اظهار کرد: تحقق جهش تولید علاوه بر همکاری مردم، نیازمند اتاق فکر در ابعاد مختلف و از همه مهم تر تلاش مضاعف متولیان امر است.
وی با بیان اینکه حضور اثربخش مردم درصحنه های مختلف، تحریم ها را کمرنگ کرده، افزود: تمامی پتانسیل ها و بستر لازم برای جهش در همه ابعاد ازجمله تولید و اقتصاد وجود دارد و با کوشش مضاعف همه جانبه می توان رونق اقتصادی را شاهد بود.
نماینده منتخب مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دستیابی و تحقق جهش تولید را ممکن دانست و تصریح کرد: به نظر می رسد مجلس یازدهم بتواند با شناخت دقیق تر مشکلات و ارائه راهکاری مناسب در جهت اصلاح قوانین و نظارت بر حسن اجرای آن راه مناسبی را در اختیار مجریان برای تحقق شعار سال قرار بدهد.
محمدیاری بر ضرورت رفع موانع تولید با اصلاح قوانین دست و پاگیر جاری مجلس تأکید کرد و گفت: تمام تلاش خود را به جهت اصلاح قوانین حوزه تولید و فراهم شدن شرایط برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی که یک امر ضروری است، به کارخواهم گرفت.
وی با بیان اینکه به صورت شایسته از وجود نخبگان و جوانان در عرصه تولید استفاده نشده، افزود: اگر در حوزه های تخصصی و تولید از متخصصان امر به ویژه جوانان مستعد و توانمند بیشتر استفاده شود، این اعتماد یقیناً اثربخش خواهد بود و زمان تحقق جهش تولید نیز کوتاه تر می شود.
نماینده منتخب مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های متنوع و بی نظیر گیلان خاطرنشان کرد: گیلان استانی سرسبز، مستعد و دارای ظرفیت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار