بهره برداری از ۲ هزار و ۸۶۰ واحد مسکونی سیلزده و انتخاب شعار محوری پیاده روی اربعین

ایرنا پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰
استان ها- ایرنا- بهره برداری از ۲ هزار و ۸۶۰ واحد مسکونی سیلزده در آق قلا با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رونمایی از پوستر، شعار و لوگوی اربعین حسینی ، متلاشی شدن دو باند تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی در مشهد ، خاکسپاری پیکر زائر ایرانی جانباخته در کربلا، آمادگی پایانه مرزی بیله سوار مغان برای پذیرش و انتقال زائران حوزه قفقاز و روسیه به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی ، افتتاح چند طرح با حضور ویر نیرو در یزد از مهمترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته در استانها بود.

سایت سراسری استان های ایرنا به عنوان ویترین ۳۱ سایت استانی خبرگزاری جمهوری اسلامی روزانه به طور میانگین محل انتشار حدود ۲۰۰ فرآورده خبری شامل خبر، گزارش، مصاحبه، میزگرد خبری، یادداشت، بسته تصویری و تحلیل است که عصر هر روز به منظور بهره برداری و آگاهی بیشتر مخاطبان در قالب «بسته خبری ۲۴» چکیده مهمترین رویدادهای استان ها منتشر می شود:
بهره برداری از ۲ هزار و ۸۶۰ واحد مسکونی سیلزده کشوردر آق قلا
با حضور سردار سرلشگر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسوولان گلستان، دو هزار و ۸۶۰ واحد مسکونی نوساز و تعمیر شده در مناطق سیل زده کشور به صورت متمرکز در روستای تازه آباد شهرستان آق قلا به بهره برداری رسید.
در این مراسم جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران، مسوولان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان و اهالی روستای سیل زده تازه آباد شهرستان آق قلا حضور داشتند.
فرمانده کل سپاه در این مراسم گفت: دشمنان سر سختی داریم ولی تسلیم نشده و با توکل به خدا بر آنان پیروز می شویم و مسیر انقلاب را در کنار هم ادامه می دهیم.
وی بر لزوم رفع کامل مشکلات مناطق سیل زده کشور تاکید کرد و گفت: بر اساس فرمان مقام معظم رهبری با همه وجود برای زدودن چهره محرومیت از استان های خسارت دیده و سیل زده کشور تلاش می کنیم.
بازدید از روند بازسازی مناطق سیلزده به ویژه در شهرستان آق قلا و سرکشی از سد نرماب چلچای در مینودشت از دیگر برنامه های سفر فرمانده کل سپاه پاسداران به گلستان است.
معرفی چهار رقم جدید گندم
رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در مراغه از معرفی چهار رقم جدید گندم با نام های «واران»، «رحمت»، «کمال» و «شالان» توسط این موسسه خبر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار