مسئولان مدرن ترین تجهیزات را در اختیار روابط عمومی ها قرار دهند

ایرنا پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۳
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری از مسدولان دستگاههای اجرایی خواست مدرن ترین تجهیزات خود را در اختیار روابط عمومی ها قرار دهند.

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در نهمین همایش تجلیل از روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری با شعار "روابط عمومی، نقش آفرینی، رونق تولید" تاکید کرد: مدیران روابط عمومی باید افرادی ثابت باشند و تا حد ممکن تغییر نکنند.
وی افزود: مدیران روابط عمومی در دستگاه های اجرایی باید بهترین، امین ترین و نزدیک ترین افراد به مدیرکل و همچنین شالوده اصلی سازمان باشند.
عباسی تصریح کرد: خودکفایی در روابط عمومی ها می تواند در تحقق سریع تر اهداف مورد نظر مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به نام رونق تولید تاثیرگذار باشد.
وی یادآور شد: روابط عمومی ها منویات معظم له را به مردم و خواسته های مردم را به دولتمردان منتقل و همچنین در راستای درک موانع تولید با هدف رفع آن تلاش می کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: بسیاری افراد کاغذ بازی اداری، تسهیلات بانکی، سهل انگاری برخی مدیران، کمبود اعتبارات و زیاد بودن قوانین را جزو مشکلات کشور می دانند و این در حالی است که استکبار جهانی با برنامه ریزی هایی در خارج از مرزها به دنبال ایجاد اشکال در روند واردات و صادرات و سایر امور مرتبط با توسعه ایران هستند.
عباسی تاکید کرد: روابط عمومی ها می توانند با ارتقای کمی و کیفی ارتباط بین مسئولان دستگاه های اجرایی و مردم در راستای بهبود امور تلاش کنند.
وی افزود: البته مسئولان برخی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی نیز محافظ کار هستند.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید بر عملکرد سازمان شامل بودجه، توانمندی ها، نیروی انسانی، مشکلات، توقعات ارباب رجوع، اطلاع رسانی و امور دیگر مرتبط با ...

سرخط اخبار