پول نیوز - بیت کوین کماکان باارزش ترین ارز دیجیتالی در جهان است.

به گزارش پول نیوز ، ارزهای دیجیتالی مانند یک گردباد بازارهای مالی جهان را در نوردیده اند و با وجود نگرانی های گسترده از احتمال استفاده از این ارزها در امور مجرمانه ای نظیر پولشویی و تامین مالی تروریسم، استفاده از آنها در کشورهای مختلف رو به گسترش است.
در ادامه با با ارزش ترین ارزهای دیجیتالی در جهان آشنا می شوید:
۱-بیت کوین
شناخته شده ترین و در عین حال قدیمی ترین ارز دیجیتالی معتبر دنیا که در سال ۲۰۰۹ معرفی و راه اندازی شد. تاکنون بیش از سه چهارم کل بیت کوین های موجود استخراج شده اند و ارزش بیت کوین های موجود در بازار درحال حاضر ۱۵۶.۵۲ میلیارد دلار برآورد می شود.
۲- اتریوم
این ارز از سال ۲۰۱۵ وارد بازارها شد و یکی از محبوب ترین ارزهای مورد استفاده در قرارداده ای هوشمند است. ارزش اتریوم های موجود در بازار درحال حاضر ۱۷.۵ میلیارد دلار برآورد می شود.
۳- ریپل
با وجود ان که هدف از معرفی ریپل، تسهیل تراکنش های بین شرکت ها و موسسات مالی بزرگ بود، این ارز به یک ارز دیجیتالی محبوب تبدیل شده است و ارزش ریپل های موجود در بازار درحال حاضر ۹.۸ میلیارد دلار برآورد می شود.
۴- بیت کوین کش
یک ارز دیجیتالی مشابه بیت کوین که در سال ۲۰۱۷ توسعه داده شد. این ارز دارای تعرفه های ارزان تری در مقایسه با بیت کوین است و ارزش بیت کوین کش های موجود در بازار درحال حاضر ۵.۷۶ میلیارد دلار برآورد می شود.
۵- بیت کوین اس وی
یکی دیگر از ارزهای دارای عملکرد مشابه بیت کوین که دارای پروتکل های امنیتی بیشتری در مقایسه با بیت کوین کش است و به همین دلیل نیز هزینه استخراج بالاتری دارد. ارزش بیت کوین اس وی های موجود در بازار درحال حاضر ۵.۵۱ میلیارد دلار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار